Ultimate Fighting Calendar
Yarı orta siklet3 raunt planlandı
GALİBİYET
Punahele Soriano
Puna
13-4-0
SONUÇ

Punahele Soriano def. Nikolay Veretennikov (Unanimous Decision)

Oybirliğiyle Karar · Raunt 3 · 5:00
Nikolay Veretennikov
Gladiator
14-8-0
4 Ekim 2025 Cumartesi
T-Mobile Arena, Las Vegas, Amerika Birleşik Devletleri

Punahele Soriano, Nikolay Veretennikov karşısında Oybirliğiyle Karar ile 3. rauntta (5:00) galip geldi, 4 Ekim 2025 Cumartesi tarihinde T-Mobile Arena (Las Vegas) sahnesinde düzenlenen UFC 320: Ankalaev vs Pereira 2 etkinliğinin Yarı orta siklet maçı. Jüri maçı 30-27, 30-27, 30-27 puanladı, kararla kazanan Punahele Soriano oldu.

Maç istatistikleri

Punahele Soriano
Nikolay Veretennikov
0
Knockdown
0
39 of 54
Önemli darbeler
9 of 12
72%
Önemli darbe isabeti
75%
163 of 200
Toplam darbe
34 of 37
4 of 11
Takedown
0 of 1
36%
Takedown isabeti
0%
1
Sabmisyon denemeleri
2
1
Pozisyon çevirmeleri
0
12:35
Kontrol süresi
0:49
Hedefe göre önemli darbeler
38 of 51
Kafa
2 of 2
1 of 3
Gövde
6 of 9
0 of 0
Bacak
1 of 1
1 of 4
Mesafe
4 of 6
1 of 1
Klinç
4 of 5
37 of 49
Yer
1 of 1

Raunt raunt

RAUNT 1
0
KD
0
21 of 30
Önemli drb.
6 of 7
82 of 105
Toplam drb.
21 of 22
1 of 3
Takedown
0 of 1
0
Sab. den.
0
4:05
Kontrol
0:21
RAUNT 2
0
KD
0
11 of 13
Önemli drb.
1 of 3
34 of 44
Toplam drb.
8 of 10
1 of 3
Takedown
0 of 0
1
Sab. den.
0
4:13
Kontrol
0:28
RAUNT 3
0
KD
0
7 of 11
Önemli drb.
2 of 2
47 of 51
Toplam drb.
5 of 5
2 of 5
Takedown
0 of 0
0
Sab. den.
2
4:17
Kontrol
0:00

Jüri Puan Kartları

#SorianoVeretennikov
1109
2109
3109
Toplam3027
#SorianoVeretennikov
1109
2109
3109
Toplam3027
#SorianoVeretennikov
1109
2109
3109
Toplam3027

Medya Skorları

14
Soriano
-
0
Veretennikov
30-27 Soriano×1130-26 Soriano×229-27 Soriano
Tüm 14 medya puan kartı

Taraftar Puan Kartları

94%
Soriano
6%
Veretennikov
18 taraftar puan kartı gönderildi
30-27 Soriano72.2%29-27 Soriano11.1%30-26 Soriano11.1%29-28 Veretennikov5.6%
Taraftarların raunt raunt hükmü
R1
78%
Soriano
R2
94%
Soriano
R3
83%
Soriano

Puan kartı verileri: mmadecisions.com

Bahis Oranları

Punahele Soriano
-372
%79 örtük kazanma olasılığı
Açılış: -227En iyi: -323
Nikolay Veretennikov
+326
%23 örtük kazanma olasılığı
Açılış: +184En iyi: +1041

20 bahis sitesinin ortalama oranı.

Bahis sitesiPunahele SorianoNikolay Veretennikov
4casters-337+307
4Cx-345+301
Bet105-350+297
BetAnything-370+250
BetMGM-400+310
BetOnline-350+285
BetRivers-385+295
BetUS-360+285
Betway-333+250
Bookmaker-340+261
Bovada-350+280
Caesars-400+310
Circa-350+290
Cloudbet-3030+1041
DraftKings-340+270
FanDuel-405+320
MyBookie-380+290
Pinnacle-330+282
Stake-323+290
SXBet-337+300

Oranlar yalnızca bilgi amaçlıdır. · Oran verileri: fightodds.io

Sık sorulan sorular

Punahele Soriano vs Nikolay Veretennikov maçını kim kazandı?

Punahele Soriano, Nikolay Veretennikov karşısında Oybirliğiyle Karar ile 3. rauntta (5:00) galip geldi, 4 Ekim 2025 Cumartesi tarihinde T-Mobile Arena (Las Vegas) sahnesinde düzenlenen UFC 320: Ankalaev vs Pereira 2 etkinliğinin Yarı orta siklet maçı. Jüri maçı 30-27, 30-27, 30-27 puanladı, kararla kazanan Punahele Soriano oldu.

Punahele Soriano vs Nikolay Veretennikov maçında jüri puan kartları nasıldı?

Jüri maçı 30-27, 30-27, 30-27 puanladı, kararla kazanan Punahele Soriano oldu.

Punahele Soriano vs Nikolay Veretennikov bir soygun muydu?

Halkın puanlaması jüriyi destekledi: 14 medya skorunun %100 kadarı Punahele Soriano tarafını seçti.

Tam soygun endeksi
Hakem
Marc Goddard
Süre formatı
3 Rnd (5-5-5)
Maç öncesi karşılaştırma

Kazanma olasılığı

Punahele Soriano 66%34% Nikolay Veretennikov

Modelin maça girerken her dövüşçüye verdiği olasılık, maç öncesi UFCalendar Power Index reytinglerinden. Tüm Power Index reytinglerini gör

Dövüş DNA'sı

Karşı karşıya

UFCalendar stil modeli. Her dövüşçü kendi sıkletine göre puanlanır, bu yüzden farkları yön gösterici okuyun.

Punahele Soriano
Nakavt sanatçısı
5 üstünlük
Nikolay Veretennikov
Nakavt sanatçısı
6 üstünlük
GüçHızİsabetDayanıklılıkKondisyonGüreşYer

Radar bu eşleşmeye göre ölçeklendi · çubuklar farkı gösterir

Stil profili

83Güç96
82Hız96
74İsabet81
91Dayanıklılık78
64Kondisyon70
95Güreş64
76Yer71

En büyük fark Punahele Soriano, Yerde vuruş +35

Özellik özellik

Her satırda solda Punahele Soriano, sağda Nikolay Veretennikov yer alır.
98Yumruk gücü93
67Tekme gücü98
94Yumruk hızı95
69Tekme hızı96
74İsabet81
95Takedown64
98Yerde vuruş63
53Pes ettirme79
91Çene79
91Vücut gücü77
64Kondisyon70

Özellikler UFCalendar stil modeliyle 0-100 arası puanlanır.

Karşılaştırma Tablosu

13-4-0
Rekor
14-8-0
1766
Power Index reytingi
1649
4
Galibiyet Serisi
0
33
Yaş
36
180 cm
5'11"
Boy
185 cm
6'1"
183 cm
72"
Kulaç
188 cm
74"
Southpaw
Duruş
Orthodox
Yarı orta siklet
Sıklet
Yarı orta siklet
Amerika Birleşik Devletleri
Uyruk
Kazakistan

Vuruş Profili

4.42
SLpM
2.74
53%
Darbe İsabeti
56%
3.31
SApM
3.43
47%
Darbe Savunması
47%

Grappling Profili

1.97
TD Ort.
0.40
51%
TD İsabeti
16%
48%
TD Savunması
62%
0.10
Sab. Ort.
0.40

Son form (son 5 maç)

Punahele Soriano · 4-1
  • G
    UFC Fight Night: Strickland vs Hernandez · 21 Şub 2026
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Yarı orta siklet
  • G
    UFC 320: Ankalaev vs Pereira 2 · 4 Eki 2025
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Yarı orta siklet
  • G
    UFC Fight Night: Dern vs Ribas 2 · 11 Oca 2025
    Teknik Nakavt · R1 · 0:31 · Yarı orta siklet
  • G
    UFC Fight Night: Cannonier vs Imavov · 8 Haz 2024
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Yarı orta siklet
  • M
    UFC Fight Night: Dariush vs Tsarukyan · 2 Ara 2023
    Sabmisyon · R2 · 4:10 · Orta siklet
Nikolay Veretennikov · 2-3
  • M
    UFC Fight Night: Allen vs Costa · 16 May 2026
    Teknik Nakavt · R1 · 3:31 · Yarı orta siklet
  • G
    UFC Fight Night: Bautista vs Oliveira · 7 Şub 2026
    Teknik Nakavt · R1 · 1:42 · Yarı orta siklet
  • M
    UFC 320: Ankalaev vs Pereira 2 · 4 Eki 2025
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Yarı orta siklet
  • G
    UFC 318: Holloway vs Poirier 3 · 19 Tem 2025
    Bölünmüş Karar · R3 · 5:00 · Yarı orta siklet
  • M
    UFC Seattle: Cejudo vs Song · 22 Şub 2025
    Teknik Nakavt · R2 · 4:13 · Catchweight

Kariyer Ortalamaları

12 maç · 6 maç baz alındı
44.8
Ort. önemli darbe
25.3
1.33
Ort. takedown
0.33
2:58
Ort. kontrol süresi
0:38
144
Kariyer rekoru: darbe
56
5
Kariyer rekoru: TD
2

Darbe Dağılımı

Punahele Soriano
Darbe hedefi
Nikolay Veretennikov
78%
Kafa
51%
20%
Gövde
40%
3%
Bacak
9%
Punahele Soriano
Darbe pozisyonu
Nikolay Veretennikov
50%
Mesafe
72%
8%
Klinç
22%
43%
Yer
5%