Ultimate Fighting Calendar
Yarı ağır siklet3 raunt planlandı
Tito Ortiz
The People's Champ
19-12-1
SONUÇ

Matt Hamill def. Tito Ortiz (Unanimous Decision)

Oybirliğiyle Karar · Raunt 3 · 5:00
GALİBİYET
Matt Hamill
The Hammer
12-8-0
23 Ekim 2010 Cumartesi
Honda Center, Anaheim, Amerika Birleşik Devletleri

Matt Hamill, Tito Ortiz karşısında Oybirliğiyle Karar ile 3. rauntta (5:00) galip geldi, 23 Ekim 2010 Cumartesi tarihinde Honda Center (Anaheim) sahnesinde düzenlenen UFC 121: Lesnar vs Velasquez etkinliğinin Yarı ağır siklet maçı. Jüri maçı 29-28, 29-28, 30-27 puanladı, kararla kazanan Matt Hamill oldu.

Maç istatistikleri

Tito Ortiz
Matt Hamill
0
Knockdown
0
37 of 131
Önemli darbeler
41 of 134
28%
Önemli darbe isabeti
31%
59 of 157
Toplam darbe
58 of 154
0 of 2
Takedown
3 of 3
0%
Takedown isabeti
100%
0
Sabmisyon denemeleri
0
0
Pozisyon çevirmeleri
0
0:00
Kontrol süresi
3:51
Hedefe göre önemli darbeler
19 of 108
Kafa
33 of 119
9 of 12
Gövde
2 of 5
9 of 11
Bacak
6 of 10
35 of 125
Mesafe
35 of 112
1 of 4
Klinç
0 of 1
1 of 2
Yer
6 of 21

Raunt raunt

RAUNT 1
0
KD
0
17 of 63
Önemli drb.
11 of 45
18 of 64
Toplam drb.
11 of 45
0 of 0
Takedown
1 of 1
0
Sab. den.
0
0:00
Kontrol
0:08
RAUNT 2
0
KD
0
12 of 39
Önemli drb.
13 of 38
23 of 52
Toplam drb.
22 of 48
0 of 1
Takedown
1 of 1
0
Sab. den.
0
0:00
Kontrol
2:17
RAUNT 3
0
KD
0
8 of 29
Önemli drb.
17 of 51
18 of 41
Toplam drb.
25 of 61
0 of 1
Takedown
1 of 1
0
Sab. den.
0
0:00
Kontrol
1:26

Jüri Puan Kartları

#OrtizHamill
1--
2--
3--
Toplam2829
#OrtizHamill
1--
2--
3--
Toplam2829
#OrtizHamill
1910
2910
3910
Toplam2730

Medya Skorları

0
Ortiz
-
5
Hamill
29-28 Hamill×430-27 Hamill
Tüm 5 medya puan kartı

Taraftar Puan Kartları

13%
Ortiz
7%
Beraberlik
80%
Hamill
15 taraftar puan kartı gönderildi
29-28 Hamill66.7%30-27 Hamill13.3%30-27 Ortiz6.7%30-30 Beraberlik6.7%
Taraftarların raunt raunt hükmü
R1
80%
Ortiz
R2
80%
Hamill
R3
87%
Hamill

Puan kartı verileri: mmadecisions.com

Sık sorulan sorular

Tito Ortiz vs Matt Hamill maçını kim kazandı?

Matt Hamill, Tito Ortiz karşısında Oybirliğiyle Karar ile 3. rauntta (5:00) galip geldi, 23 Ekim 2010 Cumartesi tarihinde Honda Center (Anaheim) sahnesinde düzenlenen UFC 121: Lesnar vs Velasquez etkinliğinin Yarı ağır siklet maçı. Jüri maçı 29-28, 29-28, 30-27 puanladı, kararla kazanan Matt Hamill oldu.

Tito Ortiz vs Matt Hamill maçında jüri puan kartları nasıldı?

Jüri maçı 29-28, 29-28, 30-27 puanladı, kararla kazanan Matt Hamill oldu.

Tito Ortiz vs Matt Hamill bir soygun muydu?

Halkın puanlaması jüriyi destekledi: 5 medya skorunun %100 kadarı Matt Hamill tarafını seçti.

Tam soygun endeksi
Hakem
John McCarthy
Süre formatı
3 Rnd (5-5-5)
Maç öncesi karşılaştırma

Kazanma olasılığı

Tito Ortiz 38%62% Matt Hamill

Modelin maça girerken her dövüşçüye verdiği olasılık, maç öncesi UFCalendar Power Index reytinglerinden. Tüm Power Index reytinglerini gör

Dövüş DNA'sı

Karşı karşıya

UFCalendar stil modeli · Yarı ağır siklet kadrosu (15 dövüşçü)

Tito Ortiz
Grappling uzmanı
7 üstünlük
Matt Hamill
Grappling uzmanı
4 üstünlük
GüçHızİsabetDayanıklılıkKondisyonGüreşYer

Radar bu eşleşmeye göre ölçeklendi · çubuklar farkı gösterir

Stil profili

91Güç50
88Hız59
87İsabet73
90Dayanıklılık95
94Kondisyon91
96Güreş99
95Yer82

En büyük fark Tito Ortiz, Yumruk gücü +44

Özellik özellik

Her satırda solda Tito Ortiz, sağda Matt Hamill yer alır.
92Yumruk gücü48
90Tekme gücü51
89Yumruk hızı66
87Tekme hızı51
87İsabet73
96Takedown99
96Yerde vuruş97
94Pes ettirme67
90Çene95
90Vücut gücü94
94Kondisyon91

Özellikler UFCalendar stil modeliyle 0-100 arası puanlanır.

Karşılaştırma Tablosu

19-12-1
Rekor
12-8-0
1723
Power Index reytingi
1806
0
Galibiyet Serisi
0
51
Yaş
49
191 cm
6'3"
Boy
185 cm
6'1"
188 cm
74"
Kulaç
193 cm
76"
Orthodox
Duruş
Orthodox
Yarı ağır siklet
Sıklet
Yarı ağır siklet
Amerika Birleşik Devletleri
Uyruk
Amerika Birleşik Devletleri

Stil Karşılaştırması

Folkstyle güreşNo-Gi Grappling
vs
-
Tito Ortiz
  • 2000Bronz · ADCC · -99 kg
  • Şampiyon · California Community College State · California junior college state championships
  • All-American · Junior College All American · California junior college
  • 4th Place · State HS · California high school

Takım Team Punishment · Huntington Beach, California, US

Matt Hamill

Kayıtlı geçmiş yok

Vuruş Profili

2.59
SLpM
3.69
46%
Darbe İsabeti
42%
2.88
SApM
3.80
60%
Darbe Savunması
61%

Grappling Profili

2.47
TD Ort.
3.00
35%
TD İsabeti
34%
54%
TD Savunması
91%
0.60
Sab. Ort.
0.00

Son form (son 5 maç)

Tito Ortiz · 3-2
  • M
    Holyfield vs. Belfort · 11 Eyl 2021
    Teknik Nakavt
  • G
    Combate 51: Tito vs. Alberto · 7 Ara 2019
    Sabmisyon · Catchweight
  • G
    Liddell vs. Ortiz 3 · 24 Kas 2018
    Teknik Nakavt · R1 · 4:24 · Yarı ağır siklet
  • G
    Bellator 170 · 21 Oca 2017
    Sabmisyon · R1 · 2:03 · Yarı ağır siklet
  • M
    Bellator 142 · 19 Eyl 2015
    Sabmisyon · R1 · 4:41 · Yarı ağır siklet
Matt Hamill · 2-3
  • G
    Maverick MMA 6 · 14 Nis 2018
    Bölünmüş Karar · Ağır siklet
  • G
    Fight2Night 2 · 28 Nis 2017
    Teknik Nakavt · R1 · 0:38 · Yarı ağır siklet
  • M
    Combate Americas 9 · 14 Eki 2016
    Teknik Nakavt · R1 · 1:22 · Yarı ağır siklet
  • M
    Venator FC 3 · 21 May 2016
    Teknik Nakavt · R1 · 0:37 · Yarı ağır siklet
  • M
    WSOF 24: Fitch vs. Okami · 17 Eki 2015
    Sabmisyon · R1 · 1:08 · Yarı ağır siklet

Kariyer Ortalamaları

27 maç · 15 maç baz alındı
26.2
Ort. önemli darbe
38.1
2.15
Ort. takedown
2.07
5:12
Ort. kontrol süresi
2:24
74
Kariyer rekoru: darbe
94
8
Kariyer rekoru: TD
7

Darbe Dağılımı

Tito Ortiz
Darbe hedefi
Matt Hamill
74%
Kafa
82%
13%
Gövde
4%
13%
Bacak
14%
Tito Ortiz
Darbe pozisyonu
Matt Hamill
33%
Mesafe
68%
22%
Klinç
10%
45%
Yer
22%