Ultimate Fighting Calendar
Yarı orta siklet3 raunt planlandı
GALİBİYET
Michal Pietrzak
The Crusher
12-9-1
SONUÇ

Michal Pietrzak def. Krystian Kaszubowski (Decision)

Bölünmüş Karar · Raunt 3 · 5:00
Krystian Kaszubowski
Kris
12-6-0
20 Mart 2021 Cumartesi
Wytwornia Club, Lodz, Polonya

Michal Pietrzak, Krystian Kaszubowski karşısında Bölünmüş Karar ile 3. rauntta (5:00) galip geldi, 20 Mart 2021 Cumartesi tarihinde Wytwornia Club (Lodz) sahnesinde düzenlenen KSW 59 - Fight Code etkinliğinin Yarı orta siklet maçı. Jüri maçı 29-28, 28-29, 29-28 puanladı, kararla kazanan Michal Pietrzak oldu.

Jüri Puan Kartları

#PietrzakKaszubowski
1910
2109
3109
Toplam2928
#PietrzakKaszubowski
1910
2910
3109
Toplam2829
#PietrzakKaszubowski
1910
2109
3109
Toplam2928

Taraftar Puan Kartları

70%
Pietrzak
30%
Kaszubowski
10 taraftar puan kartı gönderildi
29-28 Pietrzak40%30-27 Pietrzak30%29-28 Kaszubowski30%
Taraftarların raunt raunt hükmü
R1
70%
Kaszubowski
R2
70%
Pietrzak
R3
100%
Pietrzak

Puan kartı verileri: mmadecisions.com

Bahis Oranları

Michal Pietrzak
-159
%61 örtük kazanma olasılığı
Açılış: -156En iyi: -140
Krystian Kaszubowski
+125
%44 örtük kazanma olasılığı
Açılış: +117En iyi: +145

5 bahis sitesinin ortalama oranı.

Bahis sitesiMichal PietrzakKrystian Kaszubowski
BetOnline-175+145
Bovada-140+110
Cloudbet-147+130
sportsbetio-172+116
unibet-167+125

Oranlar yalnızca bilgi amaçlıdır. · Oran verileri: fightodds.io

Sık sorulan sorular

Michal Pietrzak vs Krystian Kaszubowski maçını kim kazandı?

Michal Pietrzak, Krystian Kaszubowski karşısında Bölünmüş Karar ile 3. rauntta (5:00) galip geldi, 20 Mart 2021 Cumartesi tarihinde Wytwornia Club (Lodz) sahnesinde düzenlenen KSW 59 - Fight Code etkinliğinin Yarı orta siklet maçı. Jüri maçı 29-28, 28-29, 29-28 puanladı, kararla kazanan Michal Pietrzak oldu.

Michal Pietrzak vs Krystian Kaszubowski maçında jüri puan kartları nasıldı?

Jüri maçı 29-28, 28-29, 29-28 puanladı, kararla kazanan Michal Pietrzak oldu.

Hakem
Lukasz Bosacki
Maç öncesi karşılaştırma

Kazanma olasılığı

Michal Pietrzak 41%59% Krystian Kaszubowski

Modelin maça girerken her dövüşçüye verdiği olasılık, maç öncesi UFCalendar Power Index reytinglerinden. Tüm Power Index reytinglerini gör

Karşılaştırma Tablosu

12-9-1
Rekor
12-6-0
1643
Power Index reytingi
1706
0
Galibiyet Serisi
0
38
Yaş
32
185 cm
6'1"
Boy
180 cm
5'11"
180 cm
71"
Kulaç
180 cm
71"
-
Duruş
-
Yarı orta siklet
Sıklet
Yarı orta siklet
Polonya
Uyruk
Polonya

Vuruş Profili

-
SLpM
-
-
Darbe İsabeti
-
-
SApM
-
-
Darbe Savunması
-

Grappling Profili

-
TD Ort.
-
-
TD İsabeti
-
-
TD Savunması
-
-
Sab. Ort.
-

Son form (son 5 maç)

Michal Pietrzak · 2-3
  • M
    FEN 59: Rzepecki vs. Duński · 21 Haz 2025
    Sabmisyon · R1 · 1:38 · Orta siklet
  • G
    FEN 58: Bartnik vs. Jędraszczyk 2 · 1 Mar 2025
    Bölünmüş Karar · Orta siklet
  • M
    FEN 55: Abdurzakov vs. Pietrzak · 15 Haz 2024
    Sabmisyon · R1 · 4:36 · Yarı orta siklet
  • G
    Babilon MMA 44 · 23 Mar 2024
    Oybirliğiyle Karar · Catchweight
  • M
    KSW 85 - Parnasse vs. Ruchala · 19 Ağu 2023
    Bölünmüş Karar · R3 · 5:00 · Yarı orta siklet
Krystian Kaszubowski · 1-2
  • NC
    Fight Mode 1 · 23 May 2026
    Hükümsüz
  • M
    KSW 112 - Kaczmarczyk vs. Soldaev · 15 Kas 2025
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Yarı orta siklet
  • G
    KSW 103 - Brichta vs. Charzewski · 21 Şub 2025
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Yarı orta siklet
  • M
    KSW 98 - Paczuski vs. Zerhouni · 14 Eyl 2024
    Sabmisyon · R1 · 1:40 · Yarı orta siklet
  • NC
    Strife 9 · 22 Haz 2024
    Hükümsüz · R2 · 0:20 · Orta siklet