Ultimate Fighting Calendar
Ağır siklet3 raunt planlandı
Andrei Arlovski
THE PITBULL
34-24-0 (2 NC)
SONUÇ

Don'Tale Mayes def. Andrei Arlovski (TKO)

Teknik Nakavt · Raunt 2 · 3:17
GALİBİYET
Don'Tale Mayes
Lord Kong
11-9-0 (1 NC)
3 Haziran 2023 Cumartesi
Meta Apex, Las Vegas, Amerika Birleşik Devletleri

Don'Tale Mayes, Andrei Arlovski karşısında Teknik Nakavt ile 2. rauntta (3:17) galip geldi, 3 Haziran 2023 Cumartesi tarihinde Meta Apex (Las Vegas) sahnesinde düzenlenen UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi etkinliğinin Ağır siklet maçı.

Maç istatistikleri

Andrei Arlovski
Don'Tale Mayes
0
Knockdown
1
24 of 56
Önemli darbeler
25 of 87
43%
Önemli darbe isabeti
29%
26 of 58
Toplam darbe
28 of 91
0 of 0
Takedown
0 of 1
-
Takedown isabeti
0%
0
Sabmisyon denemeleri
0
0
Pozisyon çevirmeleri
0
0:00
Kontrol süresi
0:02
Hedefe göre önemli darbeler
10 of 36
Kafa
14 of 58
9 of 10
Gövde
4 of 14
5 of 10
Bacak
7 of 15
24 of 56
Mesafe
22 of 82
0 of 0
Klinç
1 of 1
0 of 0
Yer
2 of 4

Raunt raunt

RAUNT 1
0
KD
0
14 of 25
Önemli drb.
8 of 47
16 of 27
Toplam drb.
11 of 51
0 of 0
Takedown
0 of 1
0
Sab. den.
0
0:00
Kontrol
0:00
RAUNT 2
0
KD
1
10 of 31
Önemli drb.
17 of 40
10 of 31
Toplam drb.
17 of 40
0 of 0
Takedown
0 of 0
0
Sab. den.
0
0:00
Kontrol
0:02

Bahis Oranları

Andrei Arlovski
+119
%46 örtük kazanma olasılığı
Açılış: -128En iyi: +150
Don'Tale Mayes
-146
%59 örtük kazanma olasılığı
Açılış: +106En iyi: -123

13 bahis sitesinin ortalama oranı.

Bahis sitesiAndrei ArlovskiDon'Tale Mayes
BetAnything+115-145
BetOnline+117-137
BetUS+115-145
Betway+130-182
Bovada+115-135
Cloudbet+120-130
DraftKings+150-185
FanDuel+150-192
MyBookie+111-135
Pinnacle+118-133
sportsbetio-123-123
sports-interaction+110-140
unibet+118-148

Oranlar yalnızca bilgi amaçlıdır. · Oran verileri: fightodds.io

Sık sorulan sorular

Andrei Arlovski vs Don'Tale Mayes maçını kim kazandı?

Don'Tale Mayes, Andrei Arlovski karşısında Teknik Nakavt ile 2. rauntta (3:17) galip geldi, 3 Haziran 2023 Cumartesi tarihinde Meta Apex (Las Vegas) sahnesinde düzenlenen UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi etkinliğinin Ağır siklet maçı.

Hakem
Mark Smith
Süre formatı
3 Rnd (5-5-5)
Maç öncesi karşılaştırma

Kazanma olasılığı

Andrei Arlovski 65%35% Don'Tale Mayes

Modelin maça girerken her dövüşçüye verdiği olasılık, maç öncesi UFCalendar Power Index reytinglerinden. Tüm Power Index reytinglerini gör

Dövüş DNA'sı

Karşı karşıya

UFCalendar stil modeli · Ağır siklet kadrosu (149 dövüşçü)

Andrei Arlovski
Vuruş teknisyeni
10 üstünlük
Don'Tale Mayes
Komple dövüşçü
1 üstünlük
GüçHızİsabetDayanıklılıkKondisyonGüreşYer

Radar bu eşleşmeye göre ölçeklendi · çubuklar farkı gösterir

Stil profili

94Güç87
95Hız86
97İsabet78
98Dayanıklılık95
91Kondisyon66
53Güreş61
67Yer48

En büyük fark Andrei Arlovski, Pes ettirme +26

Özellik özellik

Her satırda solda Andrei Arlovski, sağda Don'Tale Mayes yer alır.
93Yumruk gücü81
94Tekme gücü93
95Yumruk hızı79
94Tekme hızı92
97İsabet78
53Takedown61
62Yerde vuruş50
72Pes ettirme46
98Çene95
97Vücut gücü94
91Kondisyon66

Özellikler UFCalendar stil modeliyle 0-100 arası puanlanır.

Karşılaştırma Tablosu

34-24-0 (2 NC)
Rekor
11-9-0 (1 NC)
1746
Power Index reytingi
1639
2
Galibiyet Serisi
0
47
Yaş
34
191 cm
6'3"
Boy
198 cm
6'6"
196 cm
77"
Kulaç
206 cm
81"
Orthodox
Duruş
Orthodox
Ağır siklet
Sıklet
Ağır siklet
Amerika Birleşik Devletleri / Belarus
Uyruk
Amerika Birleşik Devletleri

Stil Karşılaştırması

SamboKickboks
vs
-
Andrei Arlovski
  • International Master Of Sports · Sambo
  • 2000M-1 European Heavyweight Tournament winner · M-1 Global
  • 1999Şampiyon · World Youth Sambo Championships · gençler · +100kg
  • 1999Şampiyon · European Youth Sambo Championships · gençler · +100kg

Takım American Top Team · Coconut Creek, US

Don'Tale Mayes

Kayıtlı geçmiş yok

Vuruş Profili

3.82
SLpM
3.22
45%
Darbe İsabeti
43%
3.22
SApM
3.61
57%
Darbe Savunması
46%

Grappling Profili

0.37
TD Ort.
0.59
35%
TD İsabeti
38%
76%
TD Savunması
46%
0.20
Sab. Ort.
0.00

Son form (son 5 maç)

Andrei Arlovski · 4-1
  • G
    BKFC Knucklemania Vi · 7 Şub 2026
    Teknik Nakavt · R3 · 01:14 · Ağır siklet
  • G
    MF Duel: Cracra vs. Fox · 9 Kas 2025
    Teknik Nakavt · R4 · 1:10 · Ağır siklet
  • G
    BKFC 76 Texas: Soto vs Bonner · 21 Haz 2025
    Teknik Nakavt · R4 · 02:00 · Ağır siklet
  • G
    DBX 1: Romero vs. Hylton · 22 Mar 2025
    Teknik Nakavt · R2 · 2:00
  • M
    UFC 303: Pereira vs Procházka 2 · 29 Haz 2024
    Bölünmüş Karar · R3 · 5:00 · Ağır siklet
Don'Tale Mayes · 1-4
  • M
    UFC Fight Night: Sandhagen vs Figueiredo · 3 May 2025
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Ağır siklet
  • M
    UFC Fight Night: Cannonier vs Rodrigues · 15 Şub 2025
    Sabmisyon · R1 · 1:17 · Ağır siklet
  • M
    UFC Fight Night: Sandhagen vs Nurmagomedov · 3 Ağu 2024
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Ağır siklet
  • G
    UFC Fight Night: Nicolau vs Perez · 27 Nis 2024
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Ağır siklet
  • M
    UFC Fight Night: Almeida vs Lewis · 4 Kas 2023
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Ağır siklet

Kariyer Ortalamaları

43 maç · 13 maç baz alındı
39.5
Ort. önemli darbe
33.1
0.22
Ort. takedown
0.54
0:47
Ort. kontrol süresi
1:47
152
Kariyer rekoru: darbe
79
4
Kariyer rekoru: TD
6

Darbe Dağılımı

Andrei Arlovski
Darbe hedefi
Don'Tale Mayes
58%
Kafa
57%
20%
Gövde
27%
21%
Bacak
16%
Andrei Arlovski
Darbe pozisyonu
Don'Tale Mayes
84%
Mesafe
81%
13%
Klinç
15%
2%
Yer
4%