Ultimate Fighting Calendar
Yarı orta sikletPerformance of the Night3 raunt planlandı
GALİBİYET
Gunnar Nelson
Gunni
19-6-1
SONUÇ

Gunnar Nelson def. Bryan Barberena (Submission)

Sabmisyon · Raunt 1 · 4:51
Bryan Barberena
Bam Bam
18-12-0
18 Mart 2023 Cumartesi
The O2, London, Birleşik Krallık

Gunnar Nelson, Bryan Barberena karşısında Sabmisyon ile 1. rauntta (4:51) galip geldi, 18 Mart 2023 Cumartesi tarihinde The O2 (London) sahnesinde düzenlenen UFC 286: Edwards vs Usman 3 etkinliğinin Yarı orta siklet maçı.

Maç istatistikleri

Gunnar Nelson
Bryan Barberena
0
Knockdown
0
10 of 11
Önemli darbeler
7 of 12
91%
Önemli darbe isabeti
58%
20 of 21
Toplam darbe
18 of 23
1 of 2
Takedown
0 of 0
50%
Takedown isabeti
-
1
Sabmisyon denemeleri
0
0
Pozisyon çevirmeleri
0
3:13
Kontrol süresi
0:00
Hedefe göre önemli darbeler
8 of 9
Kafa
3 of 7
2 of 2
Gövde
0 of 0
0 of 0
Bacak
4 of 5
1 of 2
Mesafe
6 of 11
2 of 2
Klinç
0 of 0
7 of 7
Yer
1 of 1

Raunt raunt

RAUNT 1
0
KD
0
10 of 11
Önemli drb.
7 of 12
20 of 21
Toplam drb.
18 of 23
1 of 2
Takedown
0 of 0
1
Sab. den.
0
3:13
Kontrol
0:00

Bahis Oranları

Gunnar Nelson
-417
%81 örtük kazanma olasılığı
Açılış: -347En iyi: -365
Bryan Barberena
+297
%25 örtük kazanma olasılığı
Açılış: +259En iyi: +361

13 bahis sitesinin ortalama oranı.

Bahis sitesiGunnar NelsonBryan Barberena
BetAnything-415+265
BetOnline-400+300
BetUS-370+270
Betway-400+300
Bovada-400+300
Cloudbet-383+287
DraftKings-365+300
FanDuel-375+300
MyBookie-416+292
Pinnacle-400+283
sportsbetio-1111+361
sports-interaction-430+295
unibet-420+310

Oranlar yalnızca bilgi amaçlıdır. · Oran verileri: fightodds.io

Sık sorulan sorular

Gunnar Nelson vs Bryan Barberena maçını kim kazandı?

Gunnar Nelson, Bryan Barberena karşısında Sabmisyon ile 1. rauntta (4:51) galip geldi, 18 Mart 2023 Cumartesi tarihinde The O2 (London) sahnesinde düzenlenen UFC 286: Edwards vs Usman 3 etkinliğinin Yarı orta siklet maçı.

Hakem
Rich Mitchell
Süre formatı
3 Rnd (5-5-5)
Maç öncesi karşılaştırma

Kazanma olasılığı

Gunnar Nelson 43%57% Bryan Barberena

Modelin maça girerken her dövüşçüye verdiği olasılık, maç öncesi UFCalendar Power Index reytinglerinden. Tüm Power Index reytinglerini gör

Dövüş DNA'sı

Karşı karşıya

UFCalendar stil modeli · Yarı orta siklet kadrosu (258 dövüşçü)

Gunnar Nelson
Pes ettirme ustası
5 üstünlük
Bryan Barberena
Tempolu vurucu
6 üstünlük
GüçHızİsabetDayanıklılıkKondisyonGüreşYer

Radar bu eşleşmeye göre ölçeklendi · çubuklar farkı gösterir

Stil profili

87Güç82
61Hız82
74İsabet92
81Dayanıklılık94
61Kondisyon94
96Güreş49
98Yer70

En büyük fark Gunnar Nelson, Takedown +47

Özellik özellik

Her satırda solda Gunnar Nelson, sağda Bryan Barberena yer alır.
95Yumruk gücü94
79Tekme gücü69
59Yumruk hızı87
62Tekme hızı77
74İsabet92
96Takedown49
97Yerde vuruş72
98Pes ettirme67
93Çene94
68Vücut gücü94
61Kondisyon94

Özellikler UFCalendar stil modeliyle 0-100 arası puanlanır.

Karşılaştırma Tablosu

19-6-1
Rekor
18-12-0
1689
Power Index reytingi
1734
0
Galibiyet Serisi
0
38
Yaş
37
180 cm
5'11"
Boy
183 cm
6'0"
183 cm
72"
Kulaç
183 cm
72"
Switch
Duruş
Southpaw
Yarı orta siklet
Sıklet
Yarı orta siklet
İzlanda
Uyruk
Amerika Birleşik Devletleri

Stil Karşılaştırması

KarateBJJNo-Gi Grappling
vs
MMA
Gunnar Nelson
  • 2009Siyah kuşak · BJJ · Renzo Gracie
  • 20114th Place · ADCC · -88kg
  • 20094th Place · ADCC · absolute
  • 2009Gümüş · IBJJF Worlds · brown belt middleweight (gi)

Takım Mjolnir MMA · Reykjavik, Iceland

Bryan Barberena
  • Mavi kuşak · BJJ · John Crouch (The MMA Lab)
  • 185 lb Championship · Dakota Fighting Championship (DFC)
  • Regional ranking listed on his UFC bio from his pre-UFC period, when he was based in the upper Midwest (Dakota Fighting Championships / Stomp Factory era). Year not given.
  • Amatör MMA 1-0 · Rekor

Takım Gym-O · Gastonia, North Carolina, US

Vuruş Profili

1.77
SLpM
5.35
61%
Darbe İsabeti
48%
3.06
SApM
4.59
48%
Darbe Savunması
44%

Grappling Profili

2.00
TD Ort.
0.13
52%
TD İsabeti
22%
68%
TD Savunması
50%
1.00
Sab. Ort.
0.30

Son form (son 5 maç)

Gunnar Nelson · 2-3
  • M
    UFC Fight Night: Edwards vs Brady · 22 Mar 2025
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Yarı orta siklet
  • G
    UFC 286: Edwards vs Usman 3 · 18 Mar 2023
    Sabmisyon · R1 · 4:51 · Yarı orta siklet
  • G
    UFC Fight Night: Volkov vs Aspinall · 19 Mar 2022
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Yarı orta siklet
  • M
    UFC Fight Night: Hermansson vs Cannonier · 28 Eyl 2019
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Yarı orta siklet
  • M
    UFC Fight Night: Till vs Masvidal · 16 Mar 2019
    Bölünmüş Karar · R3 · 5:00 · Yarı orta siklet
Bryan Barberena · 1-4
  • M
    UFC Fight Night: Tuivasa vs Tybura · 16 Mar 2024
    Sabmisyon · R2 · 4:23 · Orta siklet
  • M
    UFC Fight Night: Aspinall vs Tybura · 22 Tem 2023
    Oybirliğiyle Karar · R3 · 5:00 · Orta siklet
  • M
    UFC 286: Edwards vs Usman 3 · 18 Mar 2023
    Sabmisyon · R1 · 4:51 · Yarı orta siklet
  • M
    UFC Fight Night: Thompson vs Holland · 4 Ara 2022
    Sabmisyon · R2 · 3:20 · Yarı orta siklet
  • G
    UFC 276: Adesanya vs Cannonier · 2 Tem 2022
    Teknik Nakavt · R2 · 4:47 · Yarı orta siklet

Kariyer Ortalamaları

16 maç · 19 maç baz alındı
18.3
Ort. önemli darbe
62.7
1.38
Ort. takedown
0.11
3:39
Ort. kontrol süresi
0:55
53
Kariyer rekoru: darbe
169
3
Kariyer rekoru: TD
1

Darbe Dağılımı

Gunnar Nelson
Darbe hedefi
Bryan Barberena
76%
Kafa
70%
16%
Gövde
13%
8%
Bacak
17%
Gunnar Nelson
Darbe pozisyonu
Bryan Barberena
51%
Mesafe
75%
11%
Klinç
17%
39%
Yer
8%