Ultimate Fighting Calendar
Borac

Shania Ward

SLEDEĆA BORBA

Nema zakazane predstojeće borbe.

PREGLED KARIJERE

Još nema završenih borbi zabeleženih na UFCalendar-u.

Često postavljana pitanja

Kada se Shania Ward sledeći put bori?

Shania Ward nema potvrđenu narednu borbu.

Ko je sledeći protivnik borca Shania Ward?

Sledeći protivnik borca Shania Ward još nije objavljen.

Još nema praćenih borbi za borca Shania Ward.