Ultimate Fighting Calendar
Borac

Jose Luis Salazar

SLEDEĆA BORBA

Nema zakazane predstojeće borbe.

PREGLED KARIJERE

Još nema završenih borbi zabeleženih na UFCalendar-u.

UFCalendar Power Index rejting

Trenutni
155844
Vrhunac
155824. jul 2009.
Ocenjene borbe
2
150015502007200820094. dec 2006. · 152824. jul 2009. · 15581558

Pogledaj sve Power Index rejtinge

Često postavljana pitanja

Kada se Jose Luis Salazar sledeći put bori?

Jose Luis Salazar nema potvrđenu narednu borbu.

Ko je sledeći protivnik borca Jose Luis Salazar?

Sledeći protivnik borca Jose Luis Salazar još nije objavljen.

Još nema praćenih borbi za borca Jose Luis Salazar.