Ultimate Fighting Calendar
Zawodnik

Sergio Cedillo

NASTĘPNA WALKA

Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.

PODSUMOWANIE KARIERY

Brak zakończonych walk śledzonych na UFCalendar.

Rating UFCalendar Power Index

Obecny
144647
Szczytowy
148723 lis 2013
Oceniane walki
2
1450150020142015201623 lis 2013 · 14873 wrz 2016 · 14461446

Zobacz wszystkie ratingi Power Index

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy Sergio Cedillo stoczy następną walkę?

Sergio Cedillo nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.

Z kim Sergio Cedillo zmierzy się w następnej walce?

Następny rywal Sergio Cedillo nie został jeszcze ogłoszony.

Brak śledzonych walk dla Sergio Cedillo.