Zawodnik
Laquinton Anthony
NASTĘPNA WALKA
Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.
PODSUMOWANIE KARIERY
Brak zakończonych walk śledzonych na UFCalendar.
Najczęściej zadawane pytania
Kiedy Laquinton Anthony stoczy następną walkę?
Laquinton Anthony nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.
Z kim Laquinton Anthony zmierzy się w następnej walce?
Następny rywal Laquinton Anthony nie został jeszcze ogłoszony.
Brak śledzonych walk dla Laquinton Anthony.