Janaina Silva
Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.
PODSUMOWANIE KARIERY
Janaina Silva ma zawodowy rekord MMA 5-1-0. Janaina Silva nie wygrał jeszcze żadnej śledzonej zawodowej walki na UFCalendar. Z 1 porażki w karierze 0 przyszło przez KO/TKO, a 1 przez poddanie. W UFC Janaina Silva trafia 0.00 znaczących uderzeń na minutę z celnością 0% i notuje średnio 0.00 obaleń na 15 minut. Ostatnia walka: 15 sierpnia 2023. Śledzone organizacje: UFC.
Profil
- Wzrost
- 155 cm5'1"
- Waga
- 52 kg115 lbs
- Zasięg
- 152 cm60"
- Postawa
- Orthodox
- Data urodzenia
- 1992-02-16
- Wiek
- 34
Statystyki kariery
Historia kariery
Dane historii kariery: Tapology.
Najczęściej zadawane pytania
Kiedy Janaina Silva stoczy następną walkę?
Janaina Silva nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.
Jaki rekord ma Janaina Silva?
Zawodowy rekord MMA Janaina Silva to 5-1-0.
Z kim Janaina Silva zmierzy się w następnej walce?
Następny rywal Janaina Silva nie został jeszcze ogłoszony.
Kto był ostatnim rywalem Janaina Silva?
Ostatnia walka Janaina Silva to starcie z Eduarda Moura na gali DWCS 7.2 w dniu wtorek, 15 sierpnia 2023: PORAŻKA (Poddanie).
W jakiej kategorii wagowej walczy Janaina Silva?
Janaina Silva walczy w kategorii Kategoria słomkowa kobiet.
Ile wzrostu ma Janaina Silva?
Janaina Silva mierzy 155 cm (5'1").
Ile waży Janaina Silva?
Janaina Silva waży 52 kg (115 lbs).
Jaki zasięg ramion ma Janaina Silva?
Zasięg ramion Janaina Silva wynosi 152 cm (60").
Ile lat ma Janaina Silva?
Janaina Silva ma 34 lat (ur. 16 lut 1992).