Zawodnik
Eric Soellner
NASTĘPNA WALKA
Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.
PODSUMOWANIE KARIERY
Brak zakończonych walk śledzonych na UFCalendar.
Najczęściej zadawane pytania
Kiedy Eric Soellner stoczy następną walkę?
Eric Soellner nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.
Z kim Eric Soellner zmierzy się w następnej walce?
Następny rywal Eric Soellner nie został jeszcze ogłoszony.
Brak śledzonych walk dla Eric Soellner.