Ultimate Fighting Calendar
Kategoria półśredniazaplanowane 3 rundy
Carlton Minus
Clutch
10-3-0 (1 NC)
WYNIK

Matthew Semelsberger def. Carlton Minus (Unanimous Decision)

Jednogłośna decyzja · Runda 3 · 5:00
WYGRANA
Matthew Semelsberger
Semi The Jedi
11-8-0
sobota, 22 sierpnia 2020
Meta Apex, Las Vegas, Stany Zjednoczone

Matthew Semelsberger pokonał Carlton Minus przez Jednogłośna decyzja w rundzie 3 (5:00) w walce (Kategoria półśrednia) na gali UFC Fight Night: Munhoz vs Edgar, która odbyła się sobota, 22 sierpnia 2020 w Meta Apex, Las Vegas. Karty sędziowskie: 30–26, 29–28, 30–27. Decyzję wygrał Matthew Semelsberger.

Statystyki walki

Carlton Minus
Matthew Semelsberger
0
Nokdauny
1
77 of 182
Uderzenia znaczące
118 of 233
42%
Celność uderzeń znaczących
51%
89 of 197
Wszystkie uderzenia
122 of 237
0 of 1
Obalenia
2 of 2
0%
Skuteczność obaleń
100%
0
Próby poddań
1
0
Odwrócenia
0
0:00
Czas kontroli
2:46
Uderzenia znaczące według celu
61 of 165
Głowa
79 of 186
8 of 9
Korpus
16 of 23
8 of 8
Nogi
23 of 24
76 of 179
Dystans
107 of 218
1 of 2
Klincz
7 of 8
0 of 1
Parter
4 of 7

Runda po rundzie

RUNDA 1
0
KD
0
15 of 44
Ud. znacz.
43 of 81
15 of 44
Ud. łącznie
43 of 81
0 of 0
Obalenia
0 of 0
0
Pr. podd.
0
0:00
Kontrola
0:08
RUNDA 2
0
KD
1
20 of 45
Ud. znacz.
29 of 65
28 of 56
Ud. łącznie
31 of 67
0 of 0
Obalenia
0 of 0
0
Pr. podd.
1
0:00
Kontrola
1:54
RUNDA 3
0
KD
0
42 of 93
Ud. znacz.
46 of 87
46 of 97
Ud. łącznie
48 of 89
0 of 1
Obalenia
2 of 2
0
Pr. podd.
0
0:00
Kontrola
0:44

Karty sędziowskie

#MinusSemelsberger
1910
2810
3910
Łącznie2630
#MinusSemelsberger
1910
2910
3109
Łącznie2829
#MinusSemelsberger
1910
2910
3910
Łącznie2730

Punktacja mediów

0
Minus
13
Semelsberger
30–27 Semelsberger×1030–26 Semelsberger×3
Wszystkie karty mediów (13)

Karty kibiców

0%
Minus
100%
Semelsberger
Przesłano 33 karty kibiców
30–27 Semelsberger78.8%30–26 Semelsberger18.2%29–28 Semelsberger3%
Werdykt kibiców runda po rundzie
R1
100%
Semelsberger
R2
82%
Semelsberger
R3
97%
Semelsberger

Dane kart sędziowskich: mmadecisions.com

Kursy bukmacherskie

Carlton Minus
-109
52% implikowanego prawdopodobieństwa zwycięstwa
Otwarcie: -179Najlepszy: +112
Matthew Semelsberger
-113
53% implikowanego prawdopodobieństwa zwycięstwa
Otwarcie: +156Najlepszy: -106

Średnia linia moneyline z 9 bukmacherów.

Ruch linii

Carlton MinusMatthew Semelsberger
30%40%50%60%70%80%15 sie17 sie20 sie22 sie15 sie, 11:25 UTC — Carlton Minus -285 (74%)16 sie, 07:20 UTC — Carlton Minus -271 (73%)16 sie, 11:13 UTC — Carlton Minus -262 (72%)16 sie, 14:00 UTC — Carlton Minus -235 (70%)16 sie, 14:07 UTC — Carlton Minus -229 (70%)16 sie, 14:37 UTC — Carlton Minus -204 (67%)16 sie, 18:40 UTC — Carlton Minus -176 (64%)16 sie, 19:25 UTC — Carlton Minus -162 (62%)16 sie, 19:31 UTC — Carlton Minus -163 (62%)16 sie, 19:35 UTC — Carlton Minus -162 (62%)16 sie, 19:35 UTC — Carlton Minus -160 (62%)16 sie, 19:55 UTC — Carlton Minus -161 (62%)16 sie, 20:10 UTC — Carlton Minus -164 (62%)16 sie, 20:35 UTC — Carlton Minus -162 (62%)16 sie, 21:10 UTC — Carlton Minus -160 (62%)16 sie, 21:35 UTC — Carlton Minus -159 (61%)17 sie, 00:20 UTC — Carlton Minus -160 (62%)17 sie, 02:20 UTC — Carlton Minus -156 (61%)17 sie, 02:35 UTC — Carlton Minus -155 (61%)17 sie, 04:00 UTC — Carlton Minus -155 (61%)17 sie, 04:35 UTC — Carlton Minus -154 (61%)17 sie, 06:35 UTC — Carlton Minus -153 (60%)17 sie, 08:10 UTC — Carlton Minus -154 (61%)17 sie, 08:10 UTC — Carlton Minus -156 (61%)17 sie, 08:30 UTC — Carlton Minus -152 (60%)17 sie, 08:35 UTC — Carlton Minus -153 (60%)17 sie, 09:15 UTC — Carlton Minus -153 (60%)17 sie, 09:35 UTC — Carlton Minus -152 (60%)17 sie, 10:00 UTC — Carlton Minus -157 (61%)17 sie, 10:40 UTC — Carlton Minus -154 (61%)17 sie, 17:15 UTC — Carlton Minus -151 (60%)17 sie, 17:25 UTC — Carlton Minus -153 (60%)17 sie, 20:15 UTC — Carlton Minus -152 (60%)17 sie, 20:20 UTC — Carlton Minus -151 (60%)18 sie, 02:00 UTC — Carlton Minus -149 (60%)18 sie, 03:51 UTC — Carlton Minus -146 (59%)18 sie, 03:51 UTC — Carlton Minus -141 (59%)18 sie, 19:26 UTC — Carlton Minus -139 (58%)18 sie, 20:41 UTC — Carlton Minus -137 (58%)19 sie, 02:05 UTC — Carlton Minus -136 (58%)19 sie, 03:41 UTC — Carlton Minus -134 (57%)19 sie, 13:42 UTC — Carlton Minus -133 (57%)19 sie, 15:34 UTC — Carlton Minus -130 (57%)19 sie, 18:31 UTC — Carlton Minus -129 (56%)19 sie, 18:31 UTC — Carlton Minus -125 (56%)20 sie, 15:03 UTC — Carlton Minus -122 (55%)20 sie, 19:35 UTC — Carlton Minus -121 (55%)21 sie, 06:32 UTC — Carlton Minus -121 (55%)21 sie, 18:45 UTC — Carlton Minus -120 (55%)21 sie, 22:15 UTC — Carlton Minus -119 (54%)22 sie, 04:21 UTC — Carlton Minus -118 (54%)22 sie, 10:55 UTC — Carlton Minus -117 (54%)22 sie, 14:31 UTC — Carlton Minus -115 (53%)22 sie, 15:55 UTC — Carlton Minus -116 (54%)22 sie, 17:03 UTC — Carlton Minus -117 (54%)22 sie, 17:50 UTC — Carlton Minus -117 (54%)22 sie, 18:41 UTC — Carlton Minus -116 (54%)22 sie, 18:55 UTC — Carlton Minus -117 (54%)22 sie, 19:55 UTC — Carlton Minus -117 (54%)22 sie, 21:10 UTC — Carlton Minus -116 (54%)22 sie, 22:40 UTC — Carlton Minus -114 (53%)22 sie, 22:50 UTC — Carlton Minus -114 (53%)22 sie, 23:05 UTC — Carlton Minus -113 (53%)22 sie, 23:10 UTC — Carlton Minus -111 (53%)22 sie, 23:10 UTC — Carlton Minus -110 (52%)22 sie, 23:35 UTC — Carlton Minus -109 (52%)15 sie, 11:25 UTC — Matthew Semelsberger +225 (31%)16 sie, 07:20 UTC — Matthew Semelsberger +210 (32%)16 sie, 11:13 UTC — Matthew Semelsberger +202 (33%)16 sie, 14:00 UTC — Matthew Semelsberger +190 (34%)16 sie, 14:07 UTC — Matthew Semelsberger +178 (36%)16 sie, 14:37 UTC — Matthew Semelsberger +170 (37%)16 sie, 18:40 UTC — Matthew Semelsberger +151 (40%)16 sie, 19:25 UTC — Matthew Semelsberger +137 (42%)16 sie, 19:31 UTC — Matthew Semelsberger +125 (44%)16 sie, 19:35 UTC — Matthew Semelsberger +126 (44%)16 sie, 19:35 UTC — Matthew Semelsberger +125 (44%)16 sie, 19:55 UTC — Matthew Semelsberger +125 (44%)16 sie, 20:10 UTC — Matthew Semelsberger +126 (44%)16 sie, 20:35 UTC — Matthew Semelsberger +125 (44%)16 sie, 21:10 UTC — Matthew Semelsberger +123 (45%)16 sie, 21:35 UTC — Matthew Semelsberger +121 (45%)17 sie, 00:20 UTC — Matthew Semelsberger +123 (45%)17 sie, 02:20 UTC — Matthew Semelsberger +121 (45%)17 sie, 02:35 UTC — Matthew Semelsberger +119 (46%)17 sie, 04:00 UTC — Matthew Semelsberger +118 (46%)17 sie, 04:35 UTC — Matthew Semelsberger +117 (46%)17 sie, 06:35 UTC — Matthew Semelsberger +117 (46%)17 sie, 08:10 UTC — Matthew Semelsberger +118 (46%)17 sie, 08:10 UTC — Matthew Semelsberger +119 (46%)17 sie, 08:30 UTC — Matthew Semelsberger +118 (46%)17 sie, 08:35 UTC — Matthew Semelsberger +117 (46%)17 sie, 09:15 UTC — Matthew Semelsberger +118 (46%)17 sie, 09:35 UTC — Matthew Semelsberger +116 (46%)17 sie, 10:00 UTC — Matthew Semelsberger +119 (46%)17 sie, 10:40 UTC — Matthew Semelsberger +118 (46%)17 sie, 17:15 UTC — Matthew Semelsberger +117 (46%)17 sie, 17:25 UTC — Matthew Semelsberger +117 (46%)17 sie, 20:15 UTC — Matthew Semelsberger +117 (46%)17 sie, 20:20 UTC — Matthew Semelsberger +115 (47%)18 sie, 02:00 UTC — Matthew Semelsberger +113 (47%)18 sie, 03:51 UTC — Matthew Semelsberger +108 (48%)18 sie, 03:51 UTC — Matthew Semelsberger +107 (48%)18 sie, 19:26 UTC — Matthew Semelsberger +106 (49%)18 sie, 20:41 UTC — Matthew Semelsberger +105 (49%)19 sie, 02:05 UTC — Matthew Semelsberger +103 (49%)19 sie, 03:41 UTC — Matthew Semelsberger +102 (50%)19 sie, 13:42 UTC — Matthew Semelsberger +100 (50%)19 sie, 15:34 UTC — Matthew Semelsberger -101 (50%)19 sie, 18:31 UTC — Matthew Semelsberger -104 (51%)19 sie, 18:31 UTC — Matthew Semelsberger -105 (51%)20 sie, 15:03 UTC — Matthew Semelsberger -106 (51%)20 sie, 19:35 UTC — Matthew Semelsberger -107 (52%)21 sie, 06:32 UTC — Matthew Semelsberger -105 (51%)21 sie, 18:45 UTC — Matthew Semelsberger -105 (51%)21 sie, 22:15 UTC — Matthew Semelsberger -105 (51%)22 sie, 04:21 UTC — Matthew Semelsberger -105 (51%)22 sie, 10:55 UTC — Matthew Semelsberger -107 (52%)22 sie, 14:31 UTC — Matthew Semelsberger -108 (52%)22 sie, 15:55 UTC — Matthew Semelsberger -108 (52%)22 sie, 17:03 UTC — Matthew Semelsberger -106 (51%)22 sie, 17:50 UTC — Matthew Semelsberger -107 (52%)22 sie, 18:41 UTC — Matthew Semelsberger -107 (52%)22 sie, 18:55 UTC — Matthew Semelsberger -107 (52%)22 sie, 19:55 UTC — Matthew Semelsberger -106 (51%)22 sie, 21:10 UTC — Matthew Semelsberger -108 (52%)22 sie, 22:40 UTC — Matthew Semelsberger -109 (52%)22 sie, 22:50 UTC — Matthew Semelsberger -108 (52%)22 sie, 23:05 UTC — Matthew Semelsberger -110 (52%)22 sie, 23:10 UTC — Matthew Semelsberger -111 (53%)22 sie, 23:10 UTC — Matthew Semelsberger -113 (53%)22 sie, 23:35 UTC — Matthew Semelsberger -113 (53%)-109-113
BukmacherCarlton MinusMatthew Semelsberger
BetOnline-111-109
Bookmaker-107-115
Bovada-115-115
Cloudbet+112-112
MyBookie-110-120
Pinnacle-108-106
sportsbetio-123-118
sports-interaction-110-120
unibet-118-106

Kursy mają charakter wyłącznie informacyjny. · Dane o kursach: fightodds.io

Najczęściej zadawane pytania

Kto wygrał Carlton Minus vs Matthew Semelsberger?

Matthew Semelsberger pokonał Carlton Minus przez Jednogłośna decyzja w rundzie 3 (5:00) w walce (Kategoria półśrednia) na gali UFC Fight Night: Munhoz vs Edgar, która odbyła się sobota, 22 sierpnia 2020 w Meta Apex, Las Vegas. Karty sędziowskie: 30–26, 29–28, 30–27. Decyzję wygrał Matthew Semelsberger.

Jak sędziowie punktowali Carlton Minus vs Matthew Semelsberger?

Karty sędziowskie: 30–26, 29–28, 30–27. Decyzję wygrał Matthew Semelsberger.

Czy walka Carlton Minus vs Matthew Semelsberger była sędziowskim rabunkiem?

Punktacja publiczności potwierdziła werdykt sędziów: 100% z 33 kart kibiców punktowało walkę dla Matthew Semelsberger; 100% z 13 punktacji mediów wskazało Matthew Semelsberger.

Pełny indeks rabunków
Sędzia ringowy
Mark Smith
Format walki
3 Rnd (5-5-5)
Porównanie przed walką

Prawdopodobieństwo zwycięstwa

Carlton Minus 47%53% Matthew Semelsberger

Szanse, jakie model dawał każdemu z zawodników przed walką, na podstawie ich przedwalkowych ratingów UFCal Elo. Zobacz wszystkie ratingi Elo

Porównanie zawodników

10-3-0 (1 NC)
Rekord
11-8-0
1478
Rating Elo
1500
0
Seria zwycięstw
0
33
Wiek
33
178 cm
5'10"
Wzrost
185 cm
6'1"
191 cm
75"
Zasięg
191 cm
75"
Orthodox
Postawa
Switch
Kategoria półśrednia
Kategoria wagowa
Kategoria półśrednia
Stany Zjednoczone
Narodowość
Stany Zjednoczone

Profil w stójce

3.50
SLpM
3.77
40%
Celność ud.
42%
4.97
SApM
4.24
50%
Obrona ud.
54%

Profil grapplingowy

0.00
Śr. obaleń
1.01
0%
Celność obaleń
57%
58%
Obrona obaleń
45%
0.00
Śr. poddań
0.40

Forma (ostatnich 5 walk)

Carlton Minus · 0-3
  • P
    UFC Fight Night: Thompson vs Nealsob., 19 gru 2020
    Jednogłośna decyzja · R3 · 5:00 · Umowny limit wagowy
  • P
    UFC Fight Night: Munhoz vs Edgarsob., 22 sie 2020
    Jednogłośna decyzja · R3 · 5:00 · Kategoria półśrednia
  • P
    Professional Fighters League - PFL 6: 2018 Regular Seasonczw., 16 sie 2018
    Poddanie · R2 · 2:55 · Kategoria półśrednia
Matthew Semelsberger · 1-4
  • P
    UFC Fight Night: Magny vs Pratessob., 9 lis 2024
    TKO · R1 · 0:51 · Kategoria półśrednia
  • P
    UFC Fight Night: Ankalaev vs Walker 2sob., 13 sty 2024
    Jednogłośna decyzja · R3 · 5:00 · Kategoria półśrednia
  • P
    UFC 291: Poirier vs Gaethje 2sob., 29 lip 2023
    TKO · R3 · 2:36 · Kategoria półśrednia
  • P
    UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydessob., 22 kwi 2023
    Niejednogłośna decyzja · R3 · 5:00 · Kategoria półśrednia
  • W
    UFC Fight Night: Cannonier vs Stricklandsob., 17 gru 2022
    Jednogłośna decyzja · R3 · 5:00 · Kategoria półśrednia

Średnie w karierze

Na podstawie 2 walk · 11 walk
52.5
Śr. uderzeń znaczących
40.8
0.00
Śr. obaleń
0.73
0:00
Śr. czas kontroli
1:52
77
Rekord uderzeń w karierze
118
0
Rekord obaleń w karierze
3

Rozkład uderzeń

Carlton Minus
Cel uderzeń
Matthew Semelsberger
75%
Głowa
65%
11%
Korpus
17%
13%
Nogi
18%
Carlton Minus
Pozycja uderzeń
Matthew Semelsberger
99%
Dystans
80%
1%
Klincz
8%
0%
Parter
12%