Ultimate Fighting Calendar
Kategoria piórkowazaplanowane 3 rundy
WYGRANA
Melsik Baghdasaryan
The Gun
8-4-0
WYNIK

Melsik Baghdasaryan def. Bruno Souza (Unanimous Decision)

Jednogłośna decyzja · Runda 3 · 5:00
Bruno Souza
The Tiger
10-3-0
sobota, 6 listopada 2021
Madison Square Garden, New York, Stany Zjednoczone

Melsik Baghdasaryan pokonał Bruno Souza przez Jednogłośna decyzja w rundzie 3 (5:00) w walce (Kategoria piórkowa) na gali UFC 268: Usman vs Covington 2, która odbyła się sobota, 6 listopada 2021 w Madison Square Garden, New York. Karty sędziowskie: 29–28, 29–28, 29–28. Decyzję wygrał Melsik Baghdasaryan.

Statystyki walki

Melsik Baghdasaryan
Bruno Souza
0
Nokdauny
0
75 of 124
Uderzenia znaczące
46 of 103
60%
Celność uderzeń znaczących
45%
77 of 126
Wszystkie uderzenia
47 of 104
0 of 0
Obalenia
0 of 4
Skuteczność obaleń
0%
0
Próby poddań
0
0
Odwrócenia
0
0:10
Czas kontroli
0:45
Uderzenia znaczące według celu
26 of 63
Głowa
27 of 70
25 of 32
Korpus
13 of 24
24 of 29
Nogi
6 of 9
68 of 117
Dystans
41 of 96
7 of 7
Klincz
5 of 7
0 of 0
Parter
0 of 0

Runda po rundzie

RUNDA 1
0
KD
0
21 of 36
Ud. znacz.
11 of 24
23 of 38
Ud. łącznie
12 of 25
0 of 0
Obalenia
0 of 1
0
Pr. podd.
0
0:05
Kontrola
0:40
RUNDA 2
0
KD
0
31 of 43
Ud. znacz.
16 of 37
31 of 43
Ud. łącznie
16 of 37
0 of 0
Obalenia
0 of 1
0
Pr. podd.
0
0:05
Kontrola
0:00
RUNDA 3
0
KD
0
23 of 45
Ud. znacz.
19 of 42
23 of 45
Ud. łącznie
19 of 42
0 of 0
Obalenia
0 of 2
0
Pr. podd.
0
0:00
Kontrola
0:05

Karty sędziowskie

#BaghdasaryanSouza
1109
2109
3910
Łącznie2928
#BaghdasaryanSouza
1109
2109
3910
Łącznie2928
#BaghdasaryanSouza
1109
2109
3910
Łącznie2928

Punktacja mediów

14
Baghdasaryan
0
Souza
29–28 Baghdasaryan×930–27 Baghdasaryan×5
Wszystkie karty mediów (14)

Karty kibiców

92%
Baghdasaryan
8%
Souza
Przesłano 36 kart kibiców
29–28 Baghdasaryan61.1%30–27 Baghdasaryan30.6%29–28 Souza8.3%
Werdykt kibiców runda po rundzie
R1
100%
Baghdasaryan
R2
92%
Baghdasaryan
R3
69%
Souza

Dane kart sędziowskich: mmadecisions.com

Kursy bukmacherskie

Melsik Baghdasaryan
-417
81% implikowanego prawdopodobieństwa zwycięstwa
Otwarcie: -283Najlepszy: -327
Bruno Souza
+301
25% implikowanego prawdopodobieństwa zwycięstwa
Otwarcie: +225Najlepszy: +425

Średnia linia moneyline z 12 bukmacherów.

BukmacherMelsik BaghdasaryanBruno Souza
BetAnything-380+290
BetOnline-400+300
BetUS-400+300
Betway-833+425
Bovada-400+300
Cloudbet-327+275
DraftKings-400+300
FanDuel-420+330
MyBookie-390
Pinnacle-479+300
sportsbetio-435+292
sports-interaction-410+225
unibet-375+280

Kursy mają charakter wyłącznie informacyjny. · Dane o kursach: fightodds.io

Najczęściej zadawane pytania

Kto wygrał Melsik Baghdasaryan vs Bruno Souza?

Melsik Baghdasaryan pokonał Bruno Souza przez Jednogłośna decyzja w rundzie 3 (5:00) w walce (Kategoria piórkowa) na gali UFC 268: Usman vs Covington 2, która odbyła się sobota, 6 listopada 2021 w Madison Square Garden, New York. Karty sędziowskie: 29–28, 29–28, 29–28. Decyzję wygrał Melsik Baghdasaryan.

Jak sędziowie punktowali Melsik Baghdasaryan vs Bruno Souza?

Karty sędziowskie: 29–28, 29–28, 29–28. Decyzję wygrał Melsik Baghdasaryan.

Czy walka Melsik Baghdasaryan vs Bruno Souza była sędziowskim rabunkiem?

Punktacja publiczności potwierdziła werdykt sędziów: 92% z 36 kart kibiców punktowało walkę dla Melsik Baghdasaryan; 100% z 14 punktacji mediów wskazało Melsik Baghdasaryan.

Pełny indeks rabunków
Sędzia ringowy
Todd Ronald Anderson
Format walki
3 Rnd (5-5-5)
Porównanie przed walką

Prawdopodobieństwo zwycięstwa

Melsik Baghdasaryan 56%44% Bruno Souza

Szanse, jakie model dawał każdemu z zawodników przed walką, na podstawie ich przedwalkowych ratingów UFCal Elo. Zobacz wszystkie ratingi Elo

Porównanie zawodników

8-4-0
Rekord
10-3-0
1542
Rating Elo
1500
0
Seria zwycięstw
0
34
Wiek
30
175 cm
5'9"
Wzrost
178 cm
5'10"
178 cm
70"
Zasięg
178 cm
70"
Southpaw
Postawa
Orthodox
Kategoria piórkowa
Kategoria wagowa
Kategoria piórkowa
Armenia
Narodowość
Brazylia

Profil w stójce

4.98
SLpM
3.73
58%
Celność ud.
39%
3.15
SApM
5.30
56%
Obrona ud.
45%

Profil grapplingowy

0.00
Śr. obaleń
0.50
0%
Celność obaleń
16%
70%
Obrona obaleń
60%
0.00
Śr. poddań
0.00

Forma (ostatnich 5 walk)

Melsik Baghdasaryan · 2-3
  • P
    UFC Fight Night: Kape vs Horiguchisob., 20 cze 2026
    Poddanie · R1 · 1:17 · Kategoria piórkowa
  • P
    UFC Seattle: Cejudo vs Songsob., 22 lut 2025
    TKO · R1 · 4:15 · Kategoria piórkowa
  • W
    UFC Fight Night: Holm vs Bueno Silvasob., 15 lip 2023
    Jednogłośna decyzja · R3 · 5:00 · Kategoria piórkowa
  • P
    UFC 284: Makhachev vs Volkanovskisob., 11 lut 2023
    Poddanie · R2 · 2:02 · Kategoria piórkowa
  • W
    UFC 268: Usman vs Covington 2sob., 6 lis 2021
    Jednogłośna decyzja · R3 · 5:00 · Kategoria piórkowa
Bruno Souza · 0-2
  • P
    UFC Fight Night: Blaydes vs Daukaussob., 26 mar 2022
    Jednogłośna decyzja · R3 · 5:00 · Kategoria piórkowa
  • P
    UFC 268: Usman vs Covington 2sob., 6 lis 2021
    Jednogłośna decyzja · R3 · 5:00 · Kategoria piórkowa

Średnie w karierze

Na podstawie 6 walk · 2 walk
36.5
Śr. uderzeń znaczących
56.0
0.00
Śr. obaleń
0.50
0:21
Śr. czas kontroli
0:29
75
Rekord uderzeń w karierze
66
0
Rekord obaleń w karierze
1

Rozkład uderzeń

Melsik Baghdasaryan
Cel uderzeń
Bruno Souza
44%
Głowa
57%
36%
Korpus
27%
20%
Nogi
16%
Melsik Baghdasaryan
Pozycja uderzeń
Bruno Souza
84%
Dystans
94%
14%
Klincz
6%
2%
Parter
0%