Ultimate Fighting Calendar
Kategoria półśredniazaplanowane 3 rundy
WYGRANA
Court McGee
The Crusher
23-14-0
WYNIK

Court McGee def. Josh Neer (Unanimous Decision)

Jednogłośna decyzja · Runda 3 · 5:00
Josh Neer
The Dentist
36-16-1
sobota, 23 lutego 2013
Honda Center, Anaheim, Stany Zjednoczone

Court McGee pokonał Josh Neer przez Jednogłośna decyzja w rundzie 3 (5:00) w walce (Kategoria półśrednia) na gali UFC 157: Rousey vs Carmouche, która odbyła się sobota, 23 lutego 2013 w Honda Center, Anaheim. Karty sędziowskie: 30–27, 30–27, 30–27. Decyzję wygrał Court McGee.

Statystyki walki

Court McGee
Josh Neer
0
Nokdauny
0
166 of 334
Uderzenia znaczące
63 of 152
50%
Celność uderzeń znaczących
41%
198 of 368
Wszystkie uderzenia
71 of 160
2 of 5
Obalenia
0 of 0
40%
Skuteczność obaleń
0
Próby poddań
0
0
Odwrócenia
0
4:47
Czas kontroli
0:04
Uderzenia znaczące według celu
116 of 270
Głowa
45 of 131
34 of 47
Korpus
11 of 14
16 of 17
Nogi
7 of 7
129 of 275
Dystans
52 of 137
15 of 24
Klincz
11 of 15
22 of 35
Parter
0 of 0

Runda po rundzie

RUNDA 1
0
KD
0
74 of 145
Ud. znacz.
15 of 43
78 of 150
Ud. łącznie
15 of 43
0 of 0
Obalenia
0 of 0
0
Pr. podd.
0
0:45
Kontrola
0:00
RUNDA 2
0
KD
0
64 of 131
Ud. znacz.
38 of 87
71 of 139
Ud. łącznie
46 of 95
0 of 2
Obalenia
0 of 0
0
Pr. podd.
0
0:18
Kontrola
0:04
RUNDA 3
0
KD
0
28 of 58
Ud. znacz.
10 of 22
49 of 79
Ud. łącznie
10 of 22
2 of 3
Obalenia
0 of 0
0
Pr. podd.
0
3:44
Kontrola
0:00

Karty sędziowskie

#McGeeNeer
1109
2109
3109
Łącznie3027
#McGeeNeer
1109
2109
3109
Łącznie3027
#McGeeNeer
1109
2109
3109
Łącznie3027

Punktacja mediów

13
McGee
0
Neer
29–28 McGee×929–27 McGee×230–26 McGee30–27 McGee
Wszystkie karty mediów (13)

Karty kibiców

100%
McGee
0%
Neer
Przesłano 20 kart kibiców
29–28 McGee50%30–26 McGee25%30–27 McGee10%29–27 McGee10%
Werdykt kibiców runda po rundzie
R1
65%
McGee
R2
60%
Neer
R3
100%
McGee

Dane kart sędziowskich: mmadecisions.com

Kursy bukmacherskie

Court McGee
-355
78% implikowanego prawdopodobieństwa zwycięstwa
Otwarcie: -290Najlepszy: -335
Josh Neer
+268
27% implikowanego prawdopodobieństwa zwycięstwa
Otwarcie: +239Najlepszy: +305

Średnia linia moneyline z 4 bukmacherów.

BukmacherCourt McGeeJosh Neer
Bookmaker-405+305
Bovada-350+230
Pinnacle-337+295
sports-interaction-335+240

Kursy mają charakter wyłącznie informacyjny. · Dane o kursach: fightodds.io

Najczęściej zadawane pytania

Kto wygrał Court McGee vs Josh Neer?

Court McGee pokonał Josh Neer przez Jednogłośna decyzja w rundzie 3 (5:00) w walce (Kategoria półśrednia) na gali UFC 157: Rousey vs Carmouche, która odbyła się sobota, 23 lutego 2013 w Honda Center, Anaheim. Karty sędziowskie: 30–27, 30–27, 30–27. Decyzję wygrał Court McGee.

Jak sędziowie punktowali Court McGee vs Josh Neer?

Karty sędziowskie: 30–27, 30–27, 30–27. Decyzję wygrał Court McGee.

Czy walka Court McGee vs Josh Neer była sędziowskim rabunkiem?

Punktacja publiczności potwierdziła werdykt sędziów: 100% z 13 punktacji mediów wskazało Court McGee.

Pełny indeks rabunków
Sędzia ringowy
John McCarthy
Format walki
3 Rnd (5-5-5)
Porównanie przed walką

Prawdopodobieństwo zwycięstwa

Court McGee 54%46% Josh Neer

Szanse, jakie model dawał każdemu z zawodników przed walką, na podstawie ich przedwalkowych ratingów UFCal Elo. Zobacz wszystkie ratingi Elo

Porównanie zawodników

23-14-0
Rekord
36-16-1
1530
Rating Elo
1501
0
Seria zwycięstw
0
41
Wiek
43
180 cm
5'11"
Wzrost
180 cm
5'11"
191 cm
75"
Zasięg
183 cm
72"
Orthodox
Postawa
Orthodox
Kategoria półśrednia
Kategoria wagowa
Kategoria półśrednia
Stany Zjednoczone
Narodowość
Stany Zjednoczone

Profil w stójce

4.50
SLpM
3.29
36%
Celność ud.
46%
3.65
SApM
3.63
60%
Obrona ud.
58%

Profil grapplingowy

1.78
Śr. obaleń
1.09
24%
Celność obaleń
34%
70%
Obrona obaleń
46%
0.50
Śr. poddań
1.30

Forma (ostatnich 5 walk)

Court McGee · 1-4
  • P
    UFC Fight Night: Usman vs Buckleysob., 14 cze 2025
    Jednogłośna decyzja · R3 · 5:00 · Kategoria półśrednia
  • W
    UFC 307: Pereira vs Rountree Jr.sob., 5 paź 2024
    Poddanie · R1 · 3:19 · Kategoria półśrednia
  • P
    UFC Fight Night: Allen vs Curtis 2sob., 6 kwi 2024
    Jednogłośna decyzja · R3 · 5:00 · Kategoria półśrednia
  • P
    UFC Fight Night: Rozenstruik vs Almeidasob., 13 maj 2023
    TKO · R1 · 4:09 · Kategoria półśrednia
  • P
    UFC Fight Night: Kattar vs Emmettsob., 18 cze 2022
    TKO · R1 · 1:34 · Kategoria półśrednia
Josh Neer · 2-3
  • P
    UFC 157: Rousey vs Carmouchesob., 23 lut 2013
    Jednogłośna decyzja · R3 · 5:00 · Kategoria półśrednia
  • P
    UFC on FX: Browne vs Bigfootpt., 5 paź 2012
    Poddanie · R1 · 0:45 · Kategoria półśrednia
  • P
    UFC on FX: Johnson vs McCallpt., 8 cze 2012
    TKO · R1 · 4:56 · Kategoria półśrednia
  • W
    UFC on FX: Guillard vs Millerpt., 20 sty 2012
    Poddanie · R1 · 3:04 · Kategoria półśrednia
  • W
    UFC Live: Cruz vs Johnsonsob., 1 paź 2011
    TKO · R2 · 5:00 · Kategoria półśrednia

Średnie w karierze

Na podstawie 24 walk · 15 walk
56.8
Śr. uderzeń znaczących
31.5
1.50
Śr. obaleń
0.67
3:00
Śr. czas kontroli
2:11
166
Rekord uderzeń w karierze
93
5
Rekord obaleń w karierze
4

Rozkład uderzeń

Court McGee
Cel uderzeń
Josh Neer
52%
Głowa
74%
23%
Korpus
15%
25%
Nogi
10%
Court McGee
Pozycja uderzeń
Josh Neer
85%
Dystans
47%
6%
Klincz
29%
9%
Parter
24%