Ultimate Fighting Calendar
Borac

Scott Lighty

"Lights Out"
6-2-0Сједињене ДржавеСједињене ДржавеPoslednjih 5
Amaterski kik-boks 4-1amateur-muay-thai 0-1Kik-boks 7-6
SLEDEĆA BORBA

Nema zakazane predstojeće borbe.

PREGLED KARIJERE

Scott Lighty ima profesionalni MMA skor 6-2-0. Kompletna profesionalna MMA karijera obuhvata 8 zabeleženih borbi. Scott Lighty ima 6 pobeda: 4 nokautom (KO/TKO), 0 predajom, 2 odlukom. Od 2 poraza u karijeri, 2 je stiglo nokautom (KO/TKO), a 0 predajom. Scott Lighty ima i 13 zabeleženih Kik-boks borbi.

Profil

Visina
188 cm6'2"
Raspon ruku
188 cm74"
Datum rođenja
1978-10-15
Godine
47
Nacionalnost
Сједињене Државе

Istorija karijere

  1. PORAZ
    Strikeforce Challengers 15· 1. apr 2011.· Poluteška kategorija· 6-1 vs 9-0
    TKO
    R2 · 3:15
  2. POBEDA
    California Regional· 14. avg 2010.· 5-1 vs 4-3
    TKO
  3. PORAZ
    Strikeforce· 19. dec 2009.· Poluteška kategorija· 5-0 vs 10-3
    TKO
    R1 · 5:00
  4. POBEDA
    Strikeforce· 15. avg 2009.· Poluteška kategorija· 4-0 vs 8-4
    TKO
    R1 · 2:05
  5. POBEDA
    Elite XC· 26. sep 2008.· 3-0 vs 3-0
    TKO
  6. POBEDA
    PureCombat 5· 15. avg 2008.· 2-0 vs 3-2
  7. POBEDA
    PureCombat 2· 29. feb 2008.· Poluteška kategorija· Borba za titulu· 1-0 vs 5-3
    TKO
    R1 · 3:00
  8. POBEDA
    Palace Fighting Championship· 17. jan 2008.· 0-0 vs 4-9

Podaci o istoriji karijere: Tapology.

Često postavljana pitanja

Kakav je skor borca Scott Lighty?

Profesionalni MMA skor borca Scott Lighty je 6-2-0.

Kada se Scott Lighty sledeći put bori?

Scott Lighty nema potvrđenu narednu borbu.

Ko je sledeći protivnik borca Scott Lighty?

Sledeći protivnik borca Scott Lighty još nije objavljen.

Koliko nokauta ima Scott Lighty?

Scott Lighty ima 4 pobede nokautom (KO/TKO) i 0 pobeda predajom.

Koja je visina borca Scott Lighty?

Visina borca Scott Lighty je 188 cm (6'2").

Koliki je raspon ruku borca Scott Lighty?

Scott Lighty ima raspon ruku od 188 cm (74").

Koliko godina ima Scott Lighty?

Scott Lighty ima 47 godina (datum rođenja: 15. okt 1978.).

Odakle je Scott Lighty?

Zemlja porekla borca Scott Lighty je Сједињене Државе.