Ultimate Fighting Calendar
Borac

Samir Boukhidous

SLEDEĆA BORBA

Nema zakazane predstojeće borbe.

PREGLED KARIJERE

Još nema završenih borbi zabeleženih na UFCalendar-u.

Često postavljana pitanja

Kada se Samir Boukhidous sledeći put bori?

Samir Boukhidous nema potvrđenu narednu borbu.

Ko je sledeći protivnik borca Samir Boukhidous?

Sledeći protivnik borca Samir Boukhidous još nije objavljen.

Još nema praćenih borbi za borca Samir Boukhidous.