Borac
Sam Carney
"Uncle"
4-4-0
Сједињене ДржавеPoslednjih 5
Amaterski MMA 6-2
SLEDEĆA BORBA
Nema zakazane predstojeće borbe.
PREGLED KARIJERE
Sam Carney ima profesionalni MMA skor 4-4-0. Kompletna profesionalna MMA karijera obuhvata 8 zabeleženih borbi. Sam Carney ima 4 pobede: 1 nokautom (KO/TKO), 0 predajom, 3 odlukom.
Profil
- Visina
- 178 cm5'10"
- Nacionalnost
- Сједињене Државе
Istorija karijere
- POBEDAAK Beatdown 29· 20. okt 2017.· Velter kategorija· 3-4 vs 5-1—R1 · 0:25
- POBEDAvs TBAAK Beatdown· 14. maj 2016.· 2-4—
- POBEDAvs TBAAK Beatdown· 20. dec 2014.· 1-4—
- PORAZvs Jerome JonesConquest of the Cage 14· 20. nov 2013.· Velter kategorija· 1-3 vs 10-6—R2 · 2:26
- PORAZAlaska Regional· 24. jun 2012.· 1-2 vs 6-1-1—
- POBEDACageSport 18· 25. feb 2012.· Velter kategorija· 0-2 vs 0-0TKOR2 · 3:07
- PORAZvs Daniel SwainLOTC 11: Conquest Of The Cage· 28. apr 2011.· 0-1 vs 2-0—R1 · 2:33
- PORAZvs James MarohlReign Fighting Championships· 5. mar 2011.· 0-0 vs 2-1—R2 · 2:35
- PORAZvs Sam SiciliaExciteFight· 20. avg 2010.· Laka kategorija· 6-1 vs 3-2DEC
- POBEDAExciteFight· 30. apr 2010.· Laka kategorija· 5-1 vs 1-0—
- POBEDAExciteFight· 30. jan 2010.· Laka kategorija· 4-1 vs 0-1TKOR1 · 3:00
- PORAZvs Andy PavesRumble on the Ridge 7· 9. jan 2010.· Srednja kategorija· 4-0 vs 1-0SD
- POBEDAvs Rob DyerConquest of the Cage 6· 16. sep 2009.· 3-0 vs 7-1DEC
- POBEDAPFA: Ultimate Cage Fighting 13· 8. maj 2009.· Laka kategorija· Borba za titulu· 2-0 vs 0-0—R1 · 2:38
- POBEDAvs Paul TurnerPFA: Ultimate Cage Fighting 11· 23. jan 2009.· Velter kategorija· 1-0 vs 0-0DEC
- POBEDAPFA: Ultimate Cage Fighting 10· 5. dec 2008.· Velter kategorija· 0-0 vs 0-0DEC
Podaci o istoriji karijere: Tapology.
Često postavljana pitanja
Kakav je skor borca Sam Carney?
Profesionalni MMA skor borca Sam Carney je 4-4-0.
Kada se Sam Carney sledeći put bori?
Sam Carney nema potvrđenu narednu borbu.
Ko je sledeći protivnik borca Sam Carney?
Sledeći protivnik borca Sam Carney još nije objavljen.
Koliko nokauta ima Sam Carney?
Sam Carney ima 1 pobedu nokautom (KO/TKO) i 0 pobeda predajom.
Koja je visina borca Sam Carney?
Visina borca Sam Carney je 178 cm (5'10").
Odakle je Sam Carney?
Zemlja porekla borca Sam Carney je Сједињене Државе.