Ultimate Fighting Calendar
Borac

Matt Delanoit

"MFD"
27-14-0Сједињене ДржавеСједињене ДржавеPoslednjih 5
pro-knuckle 3-0
SLEDEĆA BORBA

Nema zakazane predstojeće borbe.

PREGLED KARIJERE

Matt Delanoit ima profesionalni MMA skor 27-14-0. Kompletna profesionalna MMA karijera obuhvata 42 zabeležene borbe. Matt Delanoit ima 27 pobeda: 9 nokautom (KO/TKO), 0 predajom, 18 odlukom. Od 14 poraza u karijeri, 6 je stiglo nokautom (KO/TKO), a 0 predajom. Matt Delanoit ima i 3 zabeležene knuckle borbe.

Profil

Visina
185 cm6'1"
Raspon ruku
188 cm74"
Datum rođenja
1983-09-27
Godine
42
Nacionalnost
Сједињене Државе

Istorija karijere

  1. POBEDA
    Shamrock FC 305· 11. maj 2018.· Velter kategorija· 26-14 vs 14-5
    R2 · 0:55
  2. POBEDA
    LFA 25: Cochrane vs. Rodrigues· 20. okt 2017.· Velter kategorija· 25-14 vs 5-1
    SD
  3. PORAZ
    DCS 29: DC 50· 14. okt 2016.· Srednja kategorija· 25-13 vs 6-8
    TKO
    R1 · 2:57
  4. PORAZ
    Victory FC 44· 13. dec 2014.· Laka kategorija· 25-12 vs 13-3
    TKO
    R1 · 2:32
  5. POBEDA
    Victory FC 43· 2. avg 2014.· Laka kategorija· 24-12 vs 3-0
    UD
  6. POBEDA
    Disorderly Conduct 17· 9. mar 2013.· 23-12 vs 4-11
    R1 · 1:24
  7. POBEDA
    Disorderly Conduct MMA· 4. nov 2011.· 22-12 vs 5-4
  8. POBEDA
    Disorderly Conduct MMA· 19. avg 2011.· 21-12 vs 5-6
  9. PORAZ
    Cage Fighting Xtreme· 23. apr 2011.· 21-11 vs 6-0
    TKO
  10. POBEDA
    Iowa Regional· 11. mar 2011.· 20-11 vs 3-7
    TKO
  11. PORAZ
    C3 Fights· 29. jan 2011.· 20-10 vs 19-7
    TKO
  12. POBEDA
    The Cage Inc.· 19. nov 2010.· 19-10 vs 18-16
    TKO
  13. POBEDA
    Crowbar MMA· 11. sep 2010.· 18-10 vs 8-5
  14. POBEDA
    The Cage Inc.· 26. jun 2010.· 17-10 vs 27-11-1
    TKO
  15. POBEDA
    Martial Combat· 16. jun 2010.· 16-10 vs 8-3
  16. POBEDA
    Cage Fighting Xtreme· 24. apr 2010.· 15-10 vs 12-6
  17. PORAZ
    Ring of Fire· 5. mar 2010.· 15-9 vs 26-13
  18. PORAZ
    Iowa Regional· 8. jan 2010.· 15-8 vs 25-9-1
    TKO
  19. POBEDA
    TriState Cage Fighting· 27. nov 2009.· 14-8 vs 2-3
    TKO
  20. PORAZ
    Iowa Regional· 18. sep 2009.· 14-7 vs 17-1
  21. PORAZ
    Iowa Regional· 28. avg 2009.· 14-6 vs 2-0
  22. POBEDA
    TriState Cage Fighting· 6. jun 2009.· 13-6 vs 1-3
    TKO
  23. POBEDA
    TriState Cage Fighting· 9. maj 2009.· 12-6 vs 1-5
  24. POBEDA
    vs TBA
    The Cage Inc.· 28. mar 2009.· 11-6
    TKO
  25. PORAZ
    Midwest Cage Championship· 16. jan 2009.· 11-5 vs 8-1
  26. POBEDA
    Iowa Regional· 8. nov 2008.· 10-5 vs 5-0
  27. NC
    Arizona Regional· 4. okt 2008.· 10-5 vs 6-0
    NC
  28. POBEDA
    The Cage Inc.· 16. avg 2008.· 9-5 vs 0-1
  29. PORAZ
    Victory Fighting Championship· 9. maj 2008.· 9-4 vs 11-8
    TKO
  30. POBEDA
    Victory Fighting Championship· 7. dec 2007.· 8-4 vs 1-3
    TKO
  31. PORAZ
    Midwest Cage Championship· 21. nov 2007.· 8-3 vs 12-3
  32. PORAZ
    Indiana Regional· 11. avg 2007.· 8-2 vs 4-0
  33. POBEDA
    vs TBA
    Titan FC· 27. jul 2007.· 7-2
  34. POBEDA
    vs TBA
    Nebraska Regional· 24. mar 2007.· 6-2
    TKO
  35. PORAZ
    Victory Fighting Championship· 9. dec 2006.· 6-1 vs 1-0
  36. POBEDA
    Midwest Cage Championship· 22. nov 2006.· 5-1 vs 16-17
    TKO
  37. PORAZ
    Xtreme Fighting Organization· 3. nov 2006.· 5-0 vs 14-8-1
  38. POBEDA
    Extreme Challenge· 7. okt 2006.· 4-0 vs 23-26-1
  39. POBEDA
    Victory Fighting Championship· 9. sep 2006.· 3-0 vs 0-0
  40. POBEDA
    Victory Fighting Championship· 5. avg 2006.· 2-0 vs 14-14
  41. POBEDA
    vs TBA
    Midwest Cage Championship· 15. jul 2006.· 1-0
  42. POBEDA
    Nebraska Regional· 23. jun 2006.· 0-0 vs 3-1

Podaci o istoriji karijere: Tapology.

Često postavljana pitanja

Kakav je skor borca Matt Delanoit?

Profesionalni MMA skor borca Matt Delanoit je 27-14-0.

Kada se Matt Delanoit sledeći put bori?

Matt Delanoit nema potvrđenu narednu borbu.

Ko je sledeći protivnik borca Matt Delanoit?

Sledeći protivnik borca Matt Delanoit još nije objavljen.

Koliko nokauta ima Matt Delanoit?

Matt Delanoit ima 9 pobeda nokautom (KO/TKO) i 0 pobeda predajom.

Koja je visina borca Matt Delanoit?

Visina borca Matt Delanoit je 185 cm (6'1").

Koliki je raspon ruku borca Matt Delanoit?

Matt Delanoit ima raspon ruku od 188 cm (74").

Koliko godina ima Matt Delanoit?

Matt Delanoit ima 42 godina (datum rođenja: 27. sep 1983.).

Odakle je Matt Delanoit?

Zemlja porekla borca Matt Delanoit je Сједињене Државе.