Kyle Redfearn
Nema zakazane predstojeće borbe.
PREGLED KARIJERE
Kyle Redfearn ima profesionalni MMA skor 8-8-0. Kompletna profesionalna MMA karijera obuhvata 16 zabeleženih borbi. Kyle Redfearn ima 8 pobeda: 6 nokautom (KO/TKO), 0 predajom, 2 odlukom. Od 8 poraza u karijeri, 3 je stiglo nokautom (KO/TKO), a 0 predajom. Kyle Redfearn ima i 1 zabeleženu Boks borbu. Kyle Redfearn ima i 1 zabeleženu knuckle borbu.
Profil
- Visina
- 183 cm6'0"
- Datum rođenja
- 1990-07-08
- Godine
- 36
- Nacionalnost
- England
Istorija karijere
- PORAZM4TC 18: Takeover· 26. sep 2015.· Srednja kategorija· 8-7 vs 16-5MD
- PORAZMacto Championships 1· 27. jun 2015.· Velter kategorija· 8-6 vs 5-3—R1 · 2:04
- PORAZvs Paweł HadaśRage in the Cage 3· 21. mar 2015.· Srednja kategorija· 8-5 vs 4-1—
- POBEDAvs John RedmondRage in the Cage 3· 21. mar 2015.· Srednja kategorija· 7-5 vs 5-8TKO
- POBEDAvs Lee BarnesCage Warriors 73· 1. nov 2014.· Srednja kategorija· 6-5 vs 12-14TKOR1 · 2:12
- POBEDAvs David RoundMade4TheCage· 25. maj 2013.· 5-5 vs 11-10TKO
- PORAZvs Marc AllenBAMMA 11· 1. dec 2012.· Laka kategorija· 5-4 vs 5-2SD
- PORAZvs Craig TurnerM4TC 6: Annihilation· 16. jun 2012.· Velter kategorija· 5-3 vs 4-0TKOR3 · 1:29
- PORAZvs Matt InmanMMA Total Combat 47· 12. maj 2012.· Velter kategorija· 5-2 vs 8-3—R1 · 1:56
- POBEDAvs Andy ConaMade4TheCage· 25. feb 2012.· 4-2 vs 0-4—
- POBEDAvs TBAMMA Total Combat· 22. okt 2011.· 3-2TKO
- PORAZvs Rob MillsMMA Total Combat· 16. jul 2011.· 3-1 vs 6-2TKO
- POBEDAvs TBAMMA Total Combat· 12. mar 2011.· 2-1TKO
- POBEDAvs TBAMMA Total Combat· 13. nov 2010.· 1-1TKO
- POBEDAMMA Total Combat· 18. sep 2010.· 0-1 vs 2-13—
- PORAZMMA Total Combat· 1. maj 2010.· 0-0 vs 1-0TKO
- POBEDAKelly vs. Whitfield· 23. jun 2017.· 0-0TKOR2 · 2:29
- PORAZvs Danny MoirBKFC 68: Faulkner vs. Oscar· 2. nov 2024.· 0-0TKOR2 · 1:51
- PORAZvs Neil LairdUnited Kingdom Regional· 15. maj 2010.· 1-3 vs 2-0—
- PORAZvs Qasim ShafiqMMA Total Combat· 6. feb 2010.· Velter kategorija· 1-2 vs 1-2—
- PORAZvs Danny SpeckStrike & Submit Championships· 4. okt 2009.· 1-1 vs 2-0—
- PORAZMMA Total Combat· 18. jul 2009.· Velter kategorija· 1-0 vs 2-2—
- POBEDAvs TBAMMA Total Combat· 16. maj 2009.· Velter kategorija· 0-0—
Podaci o istoriji karijere: Tapology.
Često postavljana pitanja
Kakav je skor borca Kyle Redfearn?
Profesionalni MMA skor borca Kyle Redfearn je 8-8-0.
Kada se Kyle Redfearn sledeći put bori?
Kyle Redfearn nema potvrđenu narednu borbu.
Ko je sledeći protivnik borca Kyle Redfearn?
Sledeći protivnik borca Kyle Redfearn još nije objavljen.
Koliko nokauta ima Kyle Redfearn?
Kyle Redfearn ima 6 pobeda nokautom (KO/TKO) i 0 pobeda predajom.
Koja je visina borca Kyle Redfearn?
Visina borca Kyle Redfearn je 183 cm (6'0").
Koliko godina ima Kyle Redfearn?
Kyle Redfearn ima 36 godina (datum rođenja: 8. jul 1990.).
Odakle je Kyle Redfearn?
Zemlja porekla borca Kyle Redfearn je England.