Ultimate Fighting Calendar
Borac

Ian Peters

SLEDEĆA BORBA

Nema zakazane predstojeće borbe.

PREGLED KARIJERE

Još nema završenih borbi zabeleženih na UFCalendar-u.

Često postavljana pitanja

Kada se Ian Peters sledeći put bori?

Ian Peters nema potvrđenu narednu borbu.

Ko je sledeći protivnik borca Ian Peters?

Sledeći protivnik borca Ian Peters još nije objavljen.

Još nema praćenih borbi za borca Ian Peters.