Andres Murray
Nema zakazane predstojeće borbe.
PREGLED KARIJERE
Andres Murray ima profesionalni MMA skor 7-12-0. Kompletna profesionalna MMA karijera obuhvata 19 zabeleženih borbi. Andres Murray ima 7 pobeda: 5 nokautom (KO/TKO), 0 predajom, 2 odlukom. Od 12 poraza u karijeri, 4 je stiglo nokautom (KO/TKO), a 0 predajom. Andres Murray ima i 1 zabeleženu Muaj taj borbu. Andres Murray ima i 1 zabeleženu Boks borbu.
Profil
- Visina
- 175 cm5'9"
- Datum rođenja
- 1980-05-16
- Godine
- 46
- Nacionalnost
- Сједињене Државе
Istorija karijere
- PORAZvs Max ChorievShamrock FC 368· 13. sep 2025.· Velter kategorija· 7-11 vs 5-1TKOR1 · 2:30
- PORAZThrone MMA 13· 2. avg 2025.· Velter kategorija· 7-10 vs 3-4—R1 · 3:05
- PORAZvs Ozzy JudgeMPX Promotions· 16. nov 2024.· Dogovorena težina· 7-9 vs 15-7-1—R2 · 4:22
- POBEDAvs Marc HummelThrone MMA 7· 28. sep 2024.· Dogovorena težina· 6-9 vs 5-7TKOR1 · 0:49
- PORAZvs Lee GaudetThrone MMA 5· 18. maj 2024.· Dogovorena težina· 6-8 vs 4-8—R3 · 3:29
- POBEDAThrone MMA 3· 24. feb 2024.· Dogovorena težina· 5-8 vs 5-7TKOR1 · 1:58
- PORAZIowa Fight Series 1· 21. okt 2023.· Laka kategorija· 5-7 vs 5-4—R2 · 1:37
- POBEDACFX: Return of the King· 10. jun 2023.· Velter kategorija· 4-7 vs 5-6TKOR1 · 3:24
- POBEDAvs Casey GouletCaptain's Fight Club 2· 21. jan 2023.· Dogovorena težina· 3-7 vs 0-3UD
- PORAZLFA 144: Gafurov vs. Silva· 14. okt 2022.· Laka kategorija· 3-6 vs 3-2TKOR1 · 0:29
- PORAZBud Brawl 2· 16. jul 2022.· Dogovorena težina· 3-5 vs 1-1—R1 · 1:34
- PORAZvs Motaz AskarMCF 22: St. Paddy's Beatdown 10· 19. mar 2022.· Laka kategorija· 3-4 vs 2-0—R1 · 1:36
- POBEDACaptain's Fight Club 1· 19. nov 2021.· Laka kategorija· 2-4 vs 9-12TKOR1 · 2:17
- PORAZvs Jamie NaaszNorth Star Combat 16· 14. avg 2021.· Laka kategorija· 2-3 vs 0-0—R2 · 1:43
- PORAZvs Moises PerezWarrior Games 8· 14. dec 2019.· Laka kategorija· 2-2 vs 2-0TKOR1 · 0:15
- PORAZvs Derek VarinRumble on the Rez 1· 16. mar 2019.· Dogovorena težina· 2-1 vs 5-4UD
- POBEDAvs Chris SenffMPX Promotions· 10. nov 2018.· Velter kategorija· 1-1 vs 1-1—R2 · 3:49
- POBEDAvs Marc HummelNorth Star Combat 8· 2. jun 2018.· Dogovorena težina· 0-1 vs 3-4TKOR3 · 0:28
- PORAZLFA: Sioux Falls Fight Night 1· 29. apr 2017.· Velter kategorija· 0-0 vs 4-0TKOR1 · 1:13
- PORAZvs Ozzy JudgeIgnite Fights 113· 16. maj 2026.· 0-0TKOR2 · 1:47
- PORAZClash of the Titans· 4. dec 2021.· 0-0TKOR2 · 1:26
- POBEDANorth Star Combat 7· 4. mar 2017.· Laka kategorija· Borba za titulu· 4-0 vs 4-0TKOR4 · 2:04
- POBEDANorth Star Combat 6· 12. nov 2016.· Velter kategorija· 3-0 vs 2-1TKOR2 · 1:28
- POBEDANorth Star Combat 4· 20. feb 2016.· Velter kategorija· 2-0 vs 1-0SUBR1 · 1:53
- POBEDAvs Matt JosephKOTC: Warriors Collide· 8. avg 2015.· Velter kategorija· 1-0 vs 1-0UD
- POBEDADeath Grip· 6. jul 2013.· Dogovorena težina· 0-0 vs 1-0UD
Podaci o istoriji karijere: Tapology.
Često postavljana pitanja
Kakav je skor borca Andres Murray?
Profesionalni MMA skor borca Andres Murray je 7-12-0.
Kada se Andres Murray sledeći put bori?
Andres Murray nema potvrđenu narednu borbu.
Ko je sledeći protivnik borca Andres Murray?
Sledeći protivnik borca Andres Murray još nije objavljen.
Koliko nokauta ima Andres Murray?
Andres Murray ima 5 pobeda nokautom (KO/TKO) i 0 pobeda predajom.
Koja je visina borca Andres Murray?
Visina borca Andres Murray je 175 cm (5'9").
Koliko godina ima Andres Murray?
Andres Murray ima 46 godina (datum rođenja: 16. maj 1980.).
Odakle je Andres Murray?
Zemlja porekla borca Andres Murray je Сједињене Државе.