Ultimate Fighting Calendar
Srednja kategorijaZakazane 3 runde
POBEDA
Demian Maia
REZULTAT

Demian Maia def. Dan Miller (Unanimous Decision)

Jednoglasna odluka · Runda 3 · 5:00
Dan Miller
14-8-0 (1 NC)
subota, 6. februar 2010.
Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Сједињене Државе

Demian Maia je pobedio borca Dan Miller (metod: Jednoglasna odluka) u rundi 3 (5:00) u borbi u kategoriji Srednja kategorija na priredbi UFC 109: RELENTLESS, održanoj subota, 6. februar 2010. u Mandalay Bay Events Center, Las Vegas. Sudije su presudile 30–27, 29–28, 29–28, a odluku je odneo Demian Maia.

Statistika borbe

Demian Maia
Dan Miller
0
Nokdauni
0
30 of 77
Značajni udarci
20 of 95
39%
Preciznost znač. udaraca
21%
67 of 122
Ukupno udaraca
25 of 100
4 of 7
Rušenja
0 of 0
57%
Preciznost rušenja
0
Pokušaji predaje
0
0
Preokreti
0
5:17
Vreme kontrole
0:11
Značajni udarci po meti
22 of 66
Glava
6 of 64
6 of 9
Telo
5 of 20
2 of 2
Noga
9 of 11
20 of 61
Distanca
15 of 83
8 of 12
Klinč
2 of 5
2 of 4
Parter
3 of 7

Po rundama

RUNDA 1
0
KD
0
12 of 28
Znač. ud.
6 of 32
17 of 33
Uk. ud.
6 of 32
2 of 3
Rušenja
0 of 0
0
Pok. pred.
0
1:19
Kontr.
0:00
RUNDA 2
0
KD
0
15 of 38
Znač. ud.
10 of 46
15 of 38
Uk. ud.
10 of 46
0 of 0
Rušenja
0 of 0
0
Pok. pred.
0
0:00
Kontr.
0:00
RUNDA 3
0
KD
0
3 of 11
Znač. ud.
4 of 17
35 of 51
Uk. ud.
9 of 22
2 of 4
Rušenja
0 of 0
0
Pok. pred.
0
3:58
Kontr.
0:11

Sudijski kartoni

#MaiaMiller
1109
2109
3109
Ukupno3027
#MaiaMiller
1
2
3
Ukupno2928
#MaiaMiller
1
2
3
Ukupno2928

Ocene medija

4
Maia
0
Miller
29–28 Maia×330–27 Maia
Sve ocene medija (4)

Kartoni navijača

100%
Maia
0%
Miller
Poslato 5 navijačkih kartona
30–27 Maia60%29–28 Maia40%
Presuda navijača po rundama
R1
80%
Maia
R2
80%
Maia
R3
100%
Maia

Podaci o kartonima: mmadecisions.com

Često postavljana pitanja

Ko je pobedio u borbi Demian Maia protiv Dan Miller?

Demian Maia je pobedio borca Dan Miller (metod: Jednoglasna odluka) u rundi 3 (5:00) u borbi u kategoriji Srednja kategorija na priredbi UFC 109: RELENTLESS, održanoj subota, 6. februar 2010. u Mandalay Bay Events Center, Las Vegas. Sudije su presudile 30–27, 29–28, 29–28, a odluku je odneo Demian Maia.

Kako su sudije bodovale borbu Demian Maia protiv Dan Miller?

Sudije su presudile 30–27, 29–28, 29–28, a odluku je odneo Demian Maia.

Glavni sudija
Steve Mazzagatti
Format rundi
3 Rnd (5-5-5)
Poređenje pred borbu

Verovatnoća pobede

Demian Maia 64%36% Dan Miller

Kakve je šanse model davao svakom borcu uoči meča, na osnovu njihovih UFCal Elo rejtinga pre borbe. Pogledaj sve Elo rejtinge

Uporedne mere

28-11-0
Skor
14-8-0 (1 NC)
1659
Elo rejting
1562
0
Niz pobeda
0
48
Godine
45
185 cm
6'1"
Visina
185 cm
6'1"
183 cm
72"
Raspon ruku
188 cm
74"
Southpaw
Gard
Orthodox
Srednja kategorija
Kategorija
Srednja kategorija
Бразил
Nacionalnost
Сједињене Државе

Udarački profil

1.80
SLpM
2.03
43%
Prec. ud.
36%
2.07
SApM
3.06
63%
Odbr. ud.
49%

Rvački profil

2.49
Pros. ruš.
1.67
24%
Prec. ruš.
54%
61%
Odbr. ruš.
47%
1.00
Pros. pred.
1.80

Skorašnja forma (poslednjih 5 borbi)

Demian Maia · 3-2
  • L
    UFC 263: Adesanya vs Vettori 2sub, 12. jun 2021.
    Jednoglasna odluka · R3 · 5:00 · Velter kategorija
  • L
    UFC Fight Night: Lee vs Oliveirasub, 14. mar 2020.
    Tehnički nokaut · R1 · 2:34 · Velter kategorija
  • W
    UFC Fight Night: Maia vs Askrensub, 26. okt 2019.
    Predaja · R3 · 3:54 · Velter kategorija
  • W
    UFC Fight Night: Ngannou vs Dos Santosned, 30. jun 2019.
    Većinska odluka · R3 · 5:00 · Velter kategorija
  • W
    UFC Fight Nightned, 3. feb 2019.
    Predaja · R1 · 2:38 · Velter kategorija
Dan Miller · 1-4
  • L
    The Ultimate Fighter Finale: American Top Team vs. Blackziliansned, 12. jul 2015.
    Jednoglasna odluka · R3 · 5:00 · Srednja kategorija
  • L
    UFC 158: St-Pierre vs Diazsub, 16. mar 2013.
    Tehnički nokaut · R1 · 4:42 · Velter kategorija
  • W
    UFC on FX: Maynard vs Guidapet, 22. jun 2012.
    Predaja · R3 · 3:12 · Velter kategorija
  • L
    UFC 134: Silva vs Okamisub, 27. avg 2011.
    Jednoglasna odluka · R3 · 5:00 · Srednja kategorija
  • L
    UFC 128: SHOGUN vs JONESned, 20. mar 2011.
    Jednoglasna odluka · R3 · 5:00 · Srednja kategorija

Proseci karijere

Na osnovu 33 borbe · 13 borbi
22.4
Pros. značajnih udaraca
22.9
2.06
Pros. rušenja
1.15
4:42
Pros. vreme kontrole
2:16
69
Rekord karijere: udarci
57
7
Rekord karijere: rušenja
6

Raspodela udaraca

Demian Maia
Meta udarca
Dan Miller
80%
Glava
65%
15%
Telo
21%
5%
Noga
14%
Demian Maia
Pozicija udarca
Dan Miller
50%
Distanca
69%
12%
Klinč
14%
38%
Parter
16%