Ultimate Fighting Calendar
Zawodnik

Zoran Majkic

NASTĘPNA WALKA

Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.

PODSUMOWANIE KARIERY

Brak zakończonych walk śledzonych na UFCalendar.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy Zoran Majkic stoczy następną walkę?

Zoran Majkic nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.

Z kim Zoran Majkic zmierzy się w następnej walce?

Następny rywal Zoran Majkic nie został jeszcze ogłoszony.

Brak śledzonych walk dla Zoran Majkic.