
Wu Yanan
Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.
PODSUMOWANIE KARIERY
Wu Yanan ma zawodowy rekord MMA 13-7-0. Pełna zawodowa kariera MMA obejmuje 20 pojedynków w bazie. Wu Yanan wygrał 13 walk: 7 przez KO/TKO, 1 przez poddanie, 5 przez decyzję. Z 7 porażek w karierze 2 przyszło przez KO/TKO, a 0 przez poddanie. W UFC Wu Yanan trafia 4.23 znaczących uderzeń na minutę z celnością 41% i notuje średnio 0.62 obaleń na 15 minut. Wu Yanan ma także 1 odnotowany pojedynek w dyscyplinie Boks. Ostatnia walka: 20 sierpnia 2022. Śledzone organizacje: UFC.
Profil
- Wzrost
- 173 cm5'8"
- Waga
- 61 kg135 lbs
- Zasięg
- 168 cm66"
- Postawa
- Orthodox
- Data urodzenia
- 1996-04-18
- Wiek
- 30
- Narodowość
- Chiny
Kariera w UFC
Źródło: UFCStats.com · Rekord: 13-6-0
- SLpM
- 4.23
- Str. Acc.
- 41%
- SApM
- 4.95
- Str. Def.
- 49%
- TD Avg.
- 0.62
- TD Acc.
- 30%
- TD Def.
- 63%
- Sub. Avg.
- 0.2
Historia kariery
- PORAŻKAvs Wang CongKunlun Fight 95· 20 sty 2024· Kategoria kogucia· 13-6 vs 3-0UD
- PORAŻKAUFCUFC 278: Usman vs Edwards 2· 20 sie 2022· Kategoria kogucia kobiet· 13-5 vs 13-7TKOR2 · 4:04
- PORAŻKAUFCUFC Fight Night: Luque vs Muhammad 2· 16 kwi 2022· Kategoria kogucia kobiet· 13-4 vs 7-2-1UDR3 · 5:00
- PORAŻKAUFCUFC Fight Night: Holloway vs Kattar· 16 sty 2021· Kategoria kogucia kobiet· 13-3 vs 9-2UDR3 · 5:00
- PORAŻKAvs MizukiUFCUFC Fight Night: Andrade vs Zhang· 31 sie 2019· Kategoria musza kobiet· 13-2 vs 13-5SDR3 · 5:00
- WYGRANAUFCUFC Fight Night: Blaydes vs Ngannou 2· 24 lis 2018· Kategoria musza kobiet· 12-2 vs 5-0SUBR1 · 4:00
- PORAŻKAvs Gina MazanyUFCUFC Fight Night: Bisping vs Gastelum· 25 lis 2017· Kategoria kogucia kobiet· 12-1 vs 4-1UDR3 · 5:00
- WYGRANAWLF W.A.R.S. 12· 11 mar 2017· Kategoria kogucia· 11-1 vs 0-0TKOR2 · 3:19
- WYGRANAvs Anjela PinkKunlun Fight MMA 7· 15 gru 2016· Kategoria kogucia· 10-1 vs 0-3TKOR1 · 1:17
- WYGRANAChin Woo Men· 3 gru 2016· Kategoria kogucia· 9-1 vs 0-1—R1 · 0:33
- WYGRANAChin Woo Men· 25 wrz 2016· Umowny limit wagowy· 8-1 vs 0-0TKOR2 · 2:18
- PORAŻKAvs Yana SantosFightspirit Championship 6· 4 wrz 2016· Kategoria kogucia· 8-0 vs 8-2TKOR2 · 0:32
- WYGRANACKF Sunkin· 13 sie 2016· Kategoria kogucia· 7-0 vs 0-0TKOR1 · 1:22
- WYGRANAWLF E.P.I.C. 5· 29 cze 2016· Kategoria kogucia· 6-0 vs 0-2TKOR2 · 3:43
- WYGRANACKF: China vs. Russia· 30 sty 2016· 5-0 vs 0-0—R1 · 3:41
- WYGRANAvs Jinghuan ZhuCKF 4: Day 1· 19 gru 2015· Kategoria piórkowa· 4-0 vs 0-0—R1 · 1:22
- WYGRANAvs Yang LiuCKF 3/13· 13 mar 2015· Kategoria kogucia· 3-0 vs 0-0TKOR1 · 0:48
- WYGRANAFight King International Gold Belt Championship· 16 lis 2014· Kategoria kogucia· 2-0 vs 0-0UD
- WYGRANAvs Meng BoCKF 9/21· 21 wrz 2014· 1-0 vs 1-0UD
- WYGRANAFighting China· 16 lis 2013· Umowny limit wagowy· 0-0 vs 0-0TKO
- WYGRANAvs Hanwen ZhangXia vs. Zhao· 6 gru 2025· 0-0UD
- WYGRANAvs Yang YangGAMMA· 10 gru 2023· Kategoria piórkowa· 3-0UD
- WYGRANAvs Sandra GamalGAMMA· 9 gru 2023· Kategoria piórkowa· 0-0 vs 0-0TKOR1 · 0:47
- WYGRANAAMMA: 1st Asian Championship (Finals)· 20 sie 2023· Kategoria piórkowa· 1-0—
- WYGRANAvs Hang ZhouAMMA· 19 sie 2023· Kategoria piórkowa· 0-0—
Dane historii kariery: Tapology.
Najczęściej zadawane pytania
Jaki rekord ma Wu Yanan?
Zawodowy rekord MMA Wu Yanan to 13-7-0.
Kiedy Wu Yanan stoczy następną walkę?
Wu Yanan nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.
Z kim Wu Yanan zmierzy się w następnej walce?
Następny rywal Wu Yanan nie został jeszcze ogłoszony.
Kto był ostatnim rywalem Wu Yanan?
Ostatnia walka Wu Yanan to starcie z Lucie Pudilova na gali UFC 278: Usman vs Edwards 2 w dniu sobota, 20 sierpnia 2022: PORAŻKA (TKO).
W jakiej kategorii wagowej walczy Wu Yanan?
Wu Yanan walczy w kategorii Kategoria kogucia kobiet.
Ile nokautów ma Wu Yanan?
Wu Yanan ma 7 zwycięstw przez KO/TKO i 1 zwycięstwo przez poddanie.
Ile wzrostu ma Wu Yanan?
Wu Yanan mierzy 173 cm (5'8").
Ile waży Wu Yanan?
Wu Yanan waży 61 kg (135 lbs).
Jaki zasięg ramion ma Wu Yanan?
Zasięg ramion Wu Yanan wynosi 168 cm (66").
Ile lat ma Wu Yanan?
Wu Yanan ma 30 lat (ur. 18 kwi 1996).
Skąd pochodzi Wu Yanan?
Kraj pochodzenia Wu Yanan to Chiny.