Zawodnik
Troy DePriest
"Heavy Hitter"
Amatorskie MMA 0-12Boks 0-3Kickboxing 0-1pro-knuckle 0-3
NASTĘPNA WALKA
Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.
PODSUMOWANIE KARIERY
Brak zakończonych walk śledzonych na UFCalendar. Troy DePriest ma także 1 odnotowany pojedynek w dyscyplinie Kickboxing. Troy DePriest ma także 3 odnotowane pojedynki w dyscyplinie Boks. Troy DePriest ma także 3 odnotowane pojedynki w dyscyplinie knuckle.
Profil
- Wzrost
- 180 cm5'11"
- Data urodzenia
- 1987-07-11
- Wiek
- 39
- Narodowość
- Stany Zjednoczone
Historia kariery
- PORAŻKAvs AD PalmoreEFC 17· 1 kwi 2023· Kategoria ciężka· 0-0TKOR1 · 0:36
- PORAŻKAvs Kahlil SmootCountry Box· 7 maj 2024· 0-2TKOR1 · 0:46
- PORAŻKAHernandez vs. Cambero· 3 mar 2023· 0-1TKOR1 · 1:10
- PORAŻKAWFC 132· 12 mar 2022· Kategoria ciężka· 0-0TKOR1 · 0:47
- PORAŻKAvs JW KiserSynergy FC 27· 21 mar 2026· Kategoria ciężka· 0-2TKOR1 · 0:57
- PORAŻKARock & Rumble Fight Night· 27 sie 2022· Kategoria ciężka· 0-1TKOR1 · 0:21
- PORAŻKAClash at the Crossing 3· 2 paź 2021· Kategoria ciężka· 0-0TKOR1 · 0:13
- PORAŻKAUltimate Blue Corner Battles· 6 paź 2017· Kategoria ciężka· 0-11 vs 1-0—R1 · 0:27
- PORAŻKAvs Tom ThurberShamrock FC 280· 3 gru 2016· Kategoria średnia· 0-10 vs 7-14TKOR1 · 1:46
- PORAŻKACollision In The Cage 27· 12 lis 2016· Kategoria średnia· 0-9 vs 0-2—R1 · 1:57
- PORAŻKAAIP: Armory Wars· 29 paź 2016· Kategoria ciężka· 0-8 vs 0-0—R1 · 2:02
- PORAŻKAShamrock FC 276· 24 wrz 2016· Kategoria ciężka· 0-7 vs 0-0SUBR1 · 0:43
- PORAŻKAvs Josh BakerKC Fighting Alliance 17· 27 lut 2016· Kategoria ciężka· 0-6 vs 0-1—R1 · 0:39
- PORAŻKAvs Tyler RoweKC Fighting Alliance 16· 5 gru 2015· Kategoria półciężka· 0-5 vs 1-0—R1 · 1:19
- PORAŻKAEpic Fight Night 2· 14 gru 2013· Kategoria ciężka· 0-4 vs 8-2—R1 · 0:46
- PORAŻKATrue Fight Fans· 9 lip 2010· Kategoria półciężka· 0-3 vs 0-0—
- PORAŻKATrue Fight Fans· 5 mar 2010· Kategoria półciężka· 0-2 vs 2-2—
- PORAŻKAvs Todd TharioHOOKnSHOOT: KC 3· 18 sie 2007· Kategoria ciężka· 0-1 vs 0-0—R1 · 1:17
- PORAŻKATrue Fight Fans· 2 lut 2007· Kategoria półciężka· 0-0 vs 3-2TKOR1 · 0:16
Dane historii kariery: Tapology.
Najczęściej zadawane pytania
Kiedy Troy DePriest stoczy następną walkę?
Troy DePriest nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.
Z kim Troy DePriest zmierzy się w następnej walce?
Następny rywal Troy DePriest nie został jeszcze ogłoszony.
Ile wzrostu ma Troy DePriest?
Troy DePriest mierzy 180 cm (5'11").
Ile lat ma Troy DePriest?
Troy DePriest ma 39 lat (ur. 11 lip 1987).
Skąd pochodzi Troy DePriest?
Kraj pochodzenia Troy DePriest to Stany Zjednoczone.