Ultimate Fighting Calendar
Tamerlan Aushev
Zawodnik

Tamerlan Aushev

3-1-0RosjaRosjaOstatnie 5
Amatorskie MMA 0-1
NASTĘPNA WALKA

Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.

PODSUMOWANIE KARIERY

Tamerlan Aushev ma zawodowy rekord MMA 3-1-0. Tamerlan Aushev wygrał 3 walki: 1 przez KO/TKO, 2 przez poddanie, 0 przez decyzję. Z 1 porażki w karierze 1 przyszło przez KO/TKO, a 0 przez poddanie. Ostatnia walka: 22 stycznia 2026. Śledzone organizacje: ACA.

Profil

Wzrost
180 cm5'11"
Waga
66 kg145 lbs
Data urodzenia
2000-12-20
Wiek
25
Narodowość
Rosja

Historia kariery

  1. PORAŻKA
    ACAACA YE 62 - ACA Young Eagles 62· 22 sty 2026· Kategoria piórkowa· 3-0 vs 5-0
    TKO
    R3 · 4:20
  2. WYGRANA
    ACAACA YE 57 - ACA Young Eagles 57· 21 sie 2025· Kategoria piórkowa· 2-0 vs 4-0
    SUB
    R2 · 3:32
  3. WYGRANA
    ACAACA YE 50 - ACA Young Eagles 50· 15 lis 2024· Kategoria piórkowa· 1-0 vs 5-9
    SUB
    R1 · 1:57
  4. WYGRANA
    ACAACA YE 44 - ACA Young Eagles 44· 19 sty 2024· Kategoria piórkowa· 0-0 vs 3-5
    TKO
    R1 · 2:56

Dane historii kariery: Tapology.

Rating UFCal Elo

Obecny
157039
Szczytowy
160921 sie 2025
Oceniane walki
4
1500155016002025202619 sty 2024 — 153915 lis 2024 — 157221 sie 2025 — 160922 sty 2026 — 15701570

Zobacz wszystkie ratingi Elo

Najczęściej zadawane pytania

Jaki rekord ma Tamerlan Aushev?

Zawodowy rekord MMA Tamerlan Aushev to 3-1-0.

Kiedy Tamerlan Aushev stoczy następną walkę?

Tamerlan Aushev nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.

Z kim Tamerlan Aushev zmierzy się w następnej walce?

Następny rywal Tamerlan Aushev nie został jeszcze ogłoszony.

Kto był ostatnim rywalem Tamerlan Aushev?

Ostatnia walka Tamerlan Aushev to starcie z Anzor Dzhabrailov na gali ACA YE 62 - ACA Young Eagles 62 w dniu czwartek, 22 stycznia 2026: PORAŻKA (TKO).

W jakiej kategorii wagowej walczy Tamerlan Aushev?

Tamerlan Aushev walczy w kategorii Kategoria piórkowa.

Ile nokautów ma Tamerlan Aushev?

Tamerlan Aushev ma 1 zwycięstwo przez KO/TKO i 2 zwycięstwa przez poddanie.

Ile wzrostu ma Tamerlan Aushev?

Tamerlan Aushev mierzy 180 cm (5'11").

Ile waży Tamerlan Aushev?

Tamerlan Aushev waży 66 kg (145 lbs).

Ile lat ma Tamerlan Aushev?

Tamerlan Aushev ma 25 lat (ur. 20 gru 2000).

Skąd pochodzi Tamerlan Aushev?

Kraj pochodzenia Tamerlan Aushev to Rosja.