Ultimate Fighting Calendar
Satomi Takano
Zawodnik

Satomi Takano

"Sarami"
20-14-0JaponiaJaponiaOstatnie 5
Amatorskie MMA 1-0Kickboxing 0-0-1Grappling 2-1
NASTĘPNA WALKA

Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.

PODSUMOWANIE KARIERY

Satomi Takano ma zawodowy rekord MMA 20-14-0. Pełna zawodowa kariera MMA obejmuje 36 pojedynków w bazie. Satomi Takano wygrał 21 walk: 3 przez KO/TKO, 2 przez poddanie, 16 przez decyzję. Z 15 porażek w karierze 3 przyszło przez KO/TKO, a 0 przez poddanie. Satomi Takano ma także 1 odnotowany pojedynek w dyscyplinie Kickboxing. Satomi Takano ma także 3 odnotowane pojedynki w dyscyplinie Grappling. Ostatnia walka: 6 listopada 2022. Śledzone organizacje: RIZIN, ONE.

Profil

Wzrost
155 cm5'1"
Waga
48 kg105 lbs
Zasięg
150 cm59"
Data urodzenia
1990-06-19
Wiek
36
Klub
Pancraseism Yokoyama
Narodowość
Japonia

Historia kariery

  1. PORAŻKA
    vs So Yul Kim
    ONE Warrior Series 8
    UD
    R3
  2. WYGRANA
    Pancrase 347· 29 wrz 2024· Kategoria atomowa· 19-14 vs 4-4
    UD
  3. WYGRANA
    vs Michele Ferreira
    ONE Warrior Series 6
    SUB
    R2
  4. WYGRANA
    Pancrase 341· 31 mar 2024· Kategoria atomowa· Walka o pas· 18-14 vs 8-2
    TKO
    R1 · 0:48
  5. WYGRANA
    Pancrase 340· 24 gru 2023· Kategoria atomowa· 17-14 vs 7-5
    UD
  6. PORAŻKA
    Shooto Colors· 20 maj 2023· Kategoria atomowa· 17-13 vs 2-1
    TKO
    R1 · 2:36
  7. WYGRANA
    RIZINRizin FF - Landmark Vol. 4· 6 lis 2022· Umowny limit 108 lb· 16-13 vs 7-1
    UD
    R3 · 5:00
  8. PORAŻKA
    RIZINRizin FF - Rizin 35· 17 kwi 2022· Umowny limit 108 lb· 16-12 vs 18-6
    UD
    R3 · 5:00
  9. WYGRANA
    Shooto 2021 Vol.7· 5 lis 2021· Kategoria atomowa· 15-12 vs 16-5
    UD
  10. WYGRANA
    Shooto 2021 Vol.5· 25 lip 2021· Kategoria atomowa· 14-12 vs 4-4
    TKO
    R2 · 2:48
  11. WYGRANA
    Shooto 2020 Vol. 7· 23 lis 2020· 13-12 vs 5-2
    R1 · 2:46
  12. PORAŻKA
    ONEONE Martial Arts Fan Fest· 5 paź 2019· Kategoria atomowa· 13-11 vs 3-1
    UD
    R3 · 5:00
  13. WYGRANA
    ONEONE Warrior Series 6· 20 cze 2019· Kategoria atomowa· 12-11 vs 3-0
    SUB
    R2 · 2:55
  14. WYGRANA
    DEEP JEWELS 22· 1 gru 2018· Kategoria atomowa· 11-11 vs 2-1
    UD
  15. PORAŻKA
    DEEP 85 Impact· 26 sie 2018· Kategoria atomowa· 11-10 vs 4-5
    TKO
    R2 · 2:05
  16. PORAŻKA
    DEEP JEWELS 19· 10 mar 2018· Kategoria atomowa· 11-9 vs 11-3
    UD
  17. WYGRANA
    DEEP JEWELS 18· 2 gru 2017· Kategoria atomowa· 10-9 vs 9-7
    UD
  18. PORAŻKA
    DEEP JEWELS 17· 26 sie 2017· Kategoria atomowa· 10-8 vs 10-12
    SD
  19. WYGRANA
    DEEP JEWELS 16· 20 maj 2017· Kategoria atomowa· 9-8 vs 7-6
    TKO
    R2 · 4:42
  20. WYGRANA
    DEEP JEWELS 15· 25 lut 2017· Kategoria atomowa· 8-8 vs 0-1
    R1 · 0:39
  21. WYGRANA
    DEEP JEWELS 14· 2 lis 2016· Kategoria atomowa· 7-8 vs 0-1
    R1 · 3:53
  22. PORAŻKA
    PXC 52· 18 mar 2016· Kategoria atomowa· 7-7 vs 3-1
    R3 · 2:01
  23. PORAŻKA
    DEEP JEWELS 10· 22 lis 2015· Kategoria atomowa· 7-6 vs 7-10
    SD
  24. WYGRANA
    Road FC 25· 22 sie 2015· Kategoria atomowa· 6-6 vs 0-1
    MD
  25. PORAŻKA
    DEEP JEWELS 8· 31 maj 2015· Kategoria piórkowa· 6-5 vs 11-8-1
    TKO
    R2 · 4:57
  26. WYGRANA
    DEEP JEWELS 8· 31 maj 2015· Kategoria piórkowa· 5-5 vs 5-4
    UD
  27. WYGRANA
    DEEP JEWELS 7· 20 lut 2015· 4-5 vs 11-14-5
    UD
  28. WYGRANA
    Road FC 20· 14 gru 2014· Kategoria atomowa· 3-5 vs 1-0
    R1 · 4:21
  29. PORAŻKA
    DEEP JEWELS 6· 3 lis 2014· Kategoria piórkowa· 3-4 vs 3-0
    R1 · 4:02
  30. PORAŻKA
    DEEP JEWELS 4· 17 maj 2014· Kategoria piórkowa· 3-3 vs 10-5
    R1 · 4:44
  31. PORAŻKA
    DEEP JEWELS 3· 16 lut 2014· Kategoria piórkowa· 3-2 vs 9-3
    SD
  32. WYGRANA
    DEEP Toyama Impact Rookies 3· 17 lis 2013· Kategoria piórkowa· 2-2 vs 4-6-1
    R1 · 4:04
  33. PORAŻKA
    DEEP JEWELS 1· 31 sie 2013· Kategoria piórkowa· 2-1 vs 9-12-5
    UD
  34. PORAŻKA
    JEWELS: 22nd Ring· 15 gru 2012· 2-0 vs 11-6-3
    UD
  35. WYGRANA
    JEWELS: 21st Ring· 22 wrz 2012· 1-0 vs 3-6-1
    UD
  36. WYGRANA
    JEWELS: 20th Ring· 21 lip 2012· 0-0 vs 7-15
    UD

Dane historii kariery: Tapology.

Rating UFCal Elo

Obecny
151830
Szczytowy
154820 cze 2019
Oceniane walki
4
1500155020202021202220 cze 2019 — 15485 paź 2019 — 151817 kwi 2022 — 14886 lis 2022 — 15181518

Zobacz wszystkie ratingi Elo

Najczęściej zadawane pytania

Jaki rekord ma Satomi Takano?

Zawodowy rekord MMA Satomi Takano to 20-14-0.

Kiedy Satomi Takano stoczy następną walkę?

Satomi Takano nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.

Z kim Satomi Takano zmierzy się w następnej walce?

Następny rywal Satomi Takano nie został jeszcze ogłoszony.

Kto był ostatnim rywalem Satomi Takano?

Ostatnia walka Satomi Takano to starcie z Laura Fontoura na gali Rizin FF - Landmark Vol. 4 w dniu niedziela, 6 listopada 2022: WYGRANA (Jednogłośna decyzja).

W jakiej kategorii wagowej walczy Satomi Takano?

Satomi Takano walczy w kategorii Kategoria atomowa.

Ile nokautów ma Satomi Takano?

Satomi Takano ma 3 zwycięstwa przez KO/TKO i 2 zwycięstwa przez poddanie.

Ile wzrostu ma Satomi Takano?

Satomi Takano mierzy 155 cm (5'1").

Ile waży Satomi Takano?

Satomi Takano waży 48 kg (105 lbs).

Jaki zasięg ramion ma Satomi Takano?

Zasięg ramion Satomi Takano wynosi 150 cm (59").

Ile lat ma Satomi Takano?

Satomi Takano ma 36 lat (ur. 19 cze 1990).

Skąd pochodzi Satomi Takano?

Kraj pochodzenia Satomi Takano to Japonia.