Ultimate Fighting Calendar
Przemyslaw Kowalczyk
Zawodnik

Przemyslaw Kowalczyk

PolskaPolskaOstatnie 5
NASTĘPNA WALKA

Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.

PODSUMOWANIE KARIERY

Brak zakończonych walk śledzonych na UFCalendar. Przemyslaw Kowalczyk wygrał 2 walki: 0 przez KO/TKO, 2 przez poddanie, 0 przez decyzję. Ostatnia walka: 9 czerwca 2024. Śledzone organizacje: RIZIN.

Profil

Wzrost
193 cm6'4"
Waga
115 kg253 lbs
Data urodzenia
1998-06-28
Wiek
28
Narodowość
Polska

Historia kariery

  1. WYGRANA
    RIZINRIZIN 47· 9 cze 2024
    SUB
    R1 · 2:08
  2. WYGRANA
    RIZINRizin FF - Rizin 47· 9 cze 2024· Kategoria ciężka
    SUB
    R1 · 2:08

Dane historii kariery: Tapology.

Rating UFCal Elo

Obecny
159341
Szczytowy
15939 cze 2024
Oceniane walki
2
1500155016009 cze 2024 — 15529 cze 2024 — 15931593

Zobacz wszystkie ratingi Elo

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy Przemyslaw Kowalczyk stoczy następną walkę?

Przemyslaw Kowalczyk nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.

Z kim Przemyslaw Kowalczyk zmierzy się w następnej walce?

Następny rywal Przemyslaw Kowalczyk nie został jeszcze ogłoszony.

Kto był ostatnim rywalem Przemyslaw Kowalczyk?

Ostatnia walka Przemyslaw Kowalczyk to starcie z Mikio Ueda na gali RIZIN 47 w dniu niedziela, 9 czerwca 2024: WYGRANA (Poddanie).

W jakiej kategorii wagowej walczy Przemyslaw Kowalczyk?

Przemyslaw Kowalczyk walczy w kategorii Kategoria ciężka.

Ile nokautów ma Przemyslaw Kowalczyk?

Przemyslaw Kowalczyk ma 0 zwycięstw przez KO/TKO i 2 zwycięstwa przez poddanie.

Ile wzrostu ma Przemyslaw Kowalczyk?

Przemyslaw Kowalczyk mierzy 193 cm (6'4").

Ile waży Przemyslaw Kowalczyk?

Przemyslaw Kowalczyk waży 115 kg (253 lbs).

Ile lat ma Przemyslaw Kowalczyk?

Przemyslaw Kowalczyk ma 28 lat (ur. 28 cze 1998).

Skąd pochodzi Przemyslaw Kowalczyk?

Kraj pochodzenia Przemyslaw Kowalczyk to Polska.