
Osama ElSeady
Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.
PODSUMOWANIE KARIERY
Brak zakończonych walk śledzonych na UFCalendar. Osama ElSeady nie wygrał jeszcze żadnej śledzonej zawodowej walki na UFCalendar. Z 1 porażki w karierze 1 przyszło przez KO/TKO, a 0 przez poddanie. Ostatnia walka: 10 marca 2023. Śledzone organizacje: PFL.
Profil
- Wzrost
- 183 cm6'0"
- Waga
- 93 kg205 lbs
- Data urodzenia
- 1998-09-25
- Wiek
- 27
- Narodowość
- Egipt
Historia kariery
Dane historii kariery: Tapology.
Najczęściej zadawane pytania
Kiedy Osama ElSeady stoczy następną walkę?
Osama ElSeady nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.
Z kim Osama ElSeady zmierzy się w następnej walce?
Następny rywal Osama ElSeady nie został jeszcze ogłoszony.
Kto był ostatnim rywalem Osama ElSeady?
Ostatnia walka Osama ElSeady to starcie z Impa Kasanganay na gali Professional Fighters League - PFL Challenger Series 2023 Week 7: Light Heavyweights w dniu piątek, 10 marca 2023: PORAŻKA (TKO).
W jakiej kategorii wagowej walczy Osama ElSeady?
Osama ElSeady walczy w kategorii Kategoria półciężka.
Ile wzrostu ma Osama ElSeady?
Osama ElSeady mierzy 183 cm (6'0").
Ile waży Osama ElSeady?
Osama ElSeady waży 93 kg (205 lbs).
Ile lat ma Osama ElSeady?
Osama ElSeady ma 27 lat (ur. 25 wrz 1998).
Skąd pochodzi Osama ElSeady?
Kraj pochodzenia Osama ElSeady to Egipt.