Ultimate Fighting Calendar
Zawodnik

Matthew Spisak

"The Lion"
9-6-0KanadaKanadaOstatnie 5
NASTĘPNA WALKA

Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.

PODSUMOWANIE KARIERY

Matthew Spisak ma zawodowy rekord MMA 9-6-0. Pełna zawodowa kariera MMA obejmuje 15 pojedynków w bazie. Matthew Spisak wygrał 9 walk: 1 przez KO/TKO, 0 przez poddanie, 8 przez decyzję. Z 6 porażek w karierze 2 przyszło przez KO/TKO, a 0 przez poddanie.

Profil

Wzrost
175 cm5'9"
Data urodzenia
1982-04-11
Wiek
44
Narodowość
Kanada

Historia kariery

  1. PORAŻKA
    Unified MMA 26· 4 mar 2016· Kategoria lekka· 9-5 vs 15-12
    SD
  2. WYGRANA
    Unified MMA 25· 18 gru 2015· Umowny limit wagowy· 8-5 vs 3-1
    R1 · 3:04
  3. WYGRANA
    Unified MMA 21· 19 gru 2014· Umowny limit wagowy· 7-5 vs 5-3
    R1 · 2:06
  4. WYGRANA
    Unified MMA 18· 28 mar 2014· Umowny limit wagowy· 6-5 vs 1-3
    UD
  5. WYGRANA
    AFC 20: Stampede Fight Night· 12 lip 2013· Kategoria lekka· 5-5 vs 5-5
    R1 · 3:35
  6. WYGRANA
    KOTC: Monster Smash· 5 kwi 2013· Kategoria lekka· 4-5 vs 15-19
    R1 · 0:41
  7. PORAŻKA
    Unified MMA 14· 21 gru 2012· Kategoria lekka· 4-4 vs 13-7
    TKO
    R3 · 2:50
  8. PORAŻKA
    Ultimate Generation Combat· 1 paź 2011· 4-3 vs 1-2
    TKO
  9. WYGRANA
    Ultimate Generation Combat· 18 cze 2011· 3-3 vs 2-4
    TKO
  10. WYGRANA
    MFC 29: Conquer· 8 kwi 2011· Kategoria lekka· 2-3 vs 3-2
    UD
  11. WYGRANA
    Ultimate Generation Combat· 4 mar 2011· 1-3 vs 1-3
  12. PORAŻKA
    MFL 3· 25 wrz 2010· Umowny limit wagowy· 1-2 vs 5-0
    R2 · 4:58
  13. PORAŻKA
    Canadian Fighting Championship· 4 cze 2010· 1-1 vs 6-3
  14. PORAŻKA
    Ultimate Generation Combat· 26 mar 2010· 1-0 vs 3-0
  15. WYGRANA
    Ultimate Generation Combat· 21 lis 2009· 0-0 vs 1-1

Dane historii kariery: Tapology.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki rekord ma Matthew Spisak?

Zawodowy rekord MMA Matthew Spisak to 9-6-0.

Kiedy Matthew Spisak stoczy następną walkę?

Matthew Spisak nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.

Z kim Matthew Spisak zmierzy się w następnej walce?

Następny rywal Matthew Spisak nie został jeszcze ogłoszony.

Ile nokautów ma Matthew Spisak?

Matthew Spisak ma 1 zwycięstwo przez KO/TKO i 0 zwycięstw przez poddanie.

Ile wzrostu ma Matthew Spisak?

Matthew Spisak mierzy 175 cm (5'9").

Ile lat ma Matthew Spisak?

Matthew Spisak ma 44 lat (ur. 11 kwi 1982).

Skąd pochodzi Matthew Spisak?

Kraj pochodzenia Matthew Spisak to Kanada.