Zawodnik
Matija Bosančić
NASTĘPNA WALKA
Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.
PODSUMOWANIE KARIERY
Brak zakończonych walk śledzonych na UFCalendar.
Najczęściej zadawane pytania
Kiedy Matija Bosančić stoczy następną walkę?
Matija Bosančić nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.
Z kim Matija Bosančić zmierzy się w następnej walce?
Następny rywal Matija Bosančić nie został jeszcze ogłoszony.
Brak śledzonych walk dla Matija Bosančić.