
Marwin Quirante
Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.
PODSUMOWANIE KARIERY
Marwin Quirante ma zawodowy rekord MMA 6-3-0. Pełna zawodowa kariera MMA obejmuje 13 pojedynków w bazie. Marwin Quirante wygrał 8 walk: 4 przez KO/TKO, 2 przez poddanie, 2 przez decyzję. Z 5 porażek w karierze 4 przyszło przez KO/TKO, a 0 przez poddanie. Marwin Quirante ma także 1 odnotowany pojedynek w dyscyplinie Kickboxing. Marwin Quirante ma także 1 odnotowany pojedynek w dyscyplinie Boks. Ostatnia walka: 17 października 2025. Śledzone organizacje: ONE.
Profil
- Wzrost
- 165 cm5'5"
- Waga
- 58 kg128 lbs
- Data urodzenia
- 2002-12-09
- Wiek
- 23
- Klub
- AJJ Sprawl / KROC Sports
- Narodowość
- Filipiny
Historia kariery
- PORAŻKAvs Ali AfrooghONE Friday Fights 129TKOR3 · 2:40
- PORAŻKAvs Torepchi DongakONE Friday Fights 109TKOR1 · 4:01
- PORAŻKAvs Ali AfrooghONEONE Friday Fights 129· 17 paź 2025· 6-2 vs 1-0TKOR3
- WYGRANAvs Musa MusazadeONE Friday Fights 89SUBR2 · 4:03
- PORAŻKAONEONE Friday Fights 109· 23 maj 2025· Kategoria słomkowa· 6-1 vs 3-1TKOR1
- WYGRANAvs Phan Thanh TungONE Friday Fights 84TKOR1 · 5:00
- WYGRANAONEONE Friday Fights 89· 29 lis 2024· Kategoria słomkowa· 5-1 vs 2-1SUBR2
- WYGRANAONEONE Friday Fights 84· 25 paź 2024· Kategoria słomkowa· 4-1 vs 4-0TKOR1
- WYGRANAvs Aqib AwanBRAVE CF 85· 18 sie 2024· Kategoria musza· 3-1 vs 5-2TKOR1 · 0:18
- WYGRANAZeus Combat League 1· 25 maj 2024· Kategoria musza· 2-1 vs 2-0—R2 · 1:04
- PORAŻKAURCC 88· 19 wrz 2023· Kategoria musza· 2-0 vs 0-0UD
- WYGRANAvs John OrnidoURCC 86· 4 lip 2023· Kategoria musza· 1-0 vs 3-0UD
- WYGRANAURCC 83: Bloodline· 4 mar 2023· Kategoria słomkowa· 0-0 vs 0-0TKOR3 · 5:00
- WYGRANAWFC· 10 wrz 2022· Kategoria słomkowa· 0-0—
- WYGRANARodrigo vs. Maufani· 2 wrz 2023· 0-0TKOR3 · 2:03
- WYGRANAPEC 8· 20 sie 2022· Kategoria musza· 1-0 vs 0-0TKOR3 · 1:35
- WYGRANAPEC 1· 10 gru 2018· 0-0 vs 0-0UD
Dane historii kariery: Tapology.
Najczęściej zadawane pytania
Jaki rekord ma Marwin Quirante?
Zawodowy rekord MMA Marwin Quirante to 6-3-0.
Kiedy Marwin Quirante stoczy następną walkę?
Marwin Quirante nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.
Z kim Marwin Quirante zmierzy się w następnej walce?
Następny rywal Marwin Quirante nie został jeszcze ogłoszony.
Kto był ostatnim rywalem Marwin Quirante?
Ostatnia walka Marwin Quirante to starcie z Ali Afroogh na gali ONE Friday Fights 129 w dniu piątek, 17 października 2025: PORAŻKA (TKO).
W jakiej kategorii wagowej walczy Marwin Quirante?
Marwin Quirante walczy w kategorii Kategoria słomkowa.
Ile nokautów ma Marwin Quirante?
Marwin Quirante ma 4 zwycięstwa przez KO/TKO i 2 zwycięstwa przez poddanie.
Ile wzrostu ma Marwin Quirante?
Marwin Quirante mierzy 165 cm (5'5").
Ile waży Marwin Quirante?
Marwin Quirante waży 58 kg (128 lbs).
Ile lat ma Marwin Quirante?
Marwin Quirante ma 23 lat (ur. 9 gru 2002).
Skąd pochodzi Marwin Quirante?
Kraj pochodzenia Marwin Quirante to Filipiny.