Ultimate Fighting Calendar
Kritsada Kongsrichai
Zawodnik

Kritsada Kongsrichai

"Dream Man"
7-8-0TajlandiaTajlandiaOstatnie 5
Amatorskie MMA 1-1
NASTĘPNA WALKA

Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.

PODSUMOWANIE KARIERY

Kritsada Kongsrichai ma zawodowy rekord MMA 7-8-0. Pełna zawodowa kariera MMA obejmuje 21 pojedynków w bazie. Kritsada Kongsrichai wygrał 11 walk: 5 przez KO/TKO, 2 przez poddanie, 4 przez decyzję. Z 10 porażek w karierze 4 przyszło przez KO/TKO, a 2 przez poddanie. Ostatnia walka: 29 czerwca 2018. Śledzone organizacje: ONE.

Profil

Wzrost
160 cm5'3"
Waga
57 kg125 lbs
Data urodzenia
1991-08-08
Wiek
34
Klub
Bad Boy Team
Narodowość
Tajlandia

Historia kariery

  1. WYGRANA
    vs Jeremy Miado
    Spirit Of A Warrior
    UD
    R3
  2. PORAŻKA
    Fairtex Fight· 20 sty 2023· Umowny limit wagowy· 7-7 vs 2-0
    TKO
  3. PORAŻKA
    vs Robin Catalan
    Iron Will
    DQ
    R1 · 1:40
  4. PORAŻKA
    Fairtex Fights· 11 cze 2022· Kategoria kogucia· 7-6 vs 10-5
    TKO
    R2 · 2:28
  5. WYGRANA
    vs Rabin Catalan
    Warriors Of The World
    TKO
    R1 · 3:01
  6. PORAŻKA
    Fairtex Fights· 11 mar 2022· Kategoria słomkowa· 7-5 vs 3-1
    TKO
  7. WYGRANA
    vs Adrian Mattheis
    Warrior Kingdom
    SUB
    R1 · 2:51
  8. PORAŻKA
    vs Joshua Pacio
    Heroes Of The World
    SUB
    R1 · 4:27
  9. WYGRANA
    vs Kev Hemmorlor
    Kingdom Of Champions
    TKO
    R1 · 1:58
  10. PORAŻKA
    DEEP 94 Impact· 1 mar 2020· Kategoria kogucia· 7-4 vs 13-15-5
    R2 · 4:11
  11. WYGRANA
    ONESpirit Of A Warrior· 29 cze 2018· Kategoria słomkowa· 6-4 vs 5-2
    UD
    R3 · 5:00
  12. PORAŻKA
    ONEIron Will· 24 mar 2018· Kategoria słomkowa· 6-3 vs 5-4
    DQ
    R1 · 1:40
  13. WYGRANA
    ONEWarriors Of The World· 9 gru 2017· Kategoria słomkowa· 5-3 vs 4-3
    TKO
    R1 · 3:01
  14. WYGRANA
    ONEWarrior Kingdom· 11 mar 2017· Kategoria słomkowa· 4-3 vs 2-1
    SUB
    R1 · 2:51
  15. PORAŻKA
    ONEHeroes Of The World· 13 sie 2016· Kategoria musza· 4-2 vs 10-0
    SUB
    R1 · 4:37
  16. WYGRANA
    ONEKingdom Of Champions· 27 maj 2016· Kategoria musza· 3-2 vs 0-1
    TKO
    R1 · 1:58
  17. WYGRANA
    Full Metal Dojo 10· 19 mar 2016· Kategoria musza· 2-2 vs 0-0
    R1 · 4:18
  18. WYGRANA
    Full Metal Dojo 6· 22 sie 2015· Kategoria kogucia· 1-2 vs 2-2
    TKO
    R2 · 1:53
  19. PORAŻKA
    Thailand Regional· 6 mar 2015· 1-1 vs 4-2
    TKO
  20. WYGRANA
    Full Metal Dojo 3· 22 lis 2014· Kategoria musza· 0-1 vs 0-1
  21. PORAŻKA
    Full Metal Dojo 2· 23 sie 2014· Kategoria piórkowa· 0-0 vs 0-0

Dane historii kariery: Tapology.

Rating UFCal Elo

Obecny
154615
Szczytowy
15739 gru 2017
Oceniane walki
6
150015502017201827 maj 2016 — 154213 sie 2016 — 150011 mar 2017 — 15459 gru 2017 — 157324 mar 2018 — 153129 cze 2018 — 15461546

Zobacz wszystkie ratingi Elo

Najczęściej zadawane pytania

Jaki rekord ma Kritsada Kongsrichai?

Zawodowy rekord MMA Kritsada Kongsrichai to 7-8-0.

Kiedy Kritsada Kongsrichai stoczy następną walkę?

Kritsada Kongsrichai nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.

Z kim Kritsada Kongsrichai zmierzy się w następnej walce?

Następny rywal Kritsada Kongsrichai nie został jeszcze ogłoszony.

Kto był ostatnim rywalem Kritsada Kongsrichai?

Ostatnia walka Kritsada Kongsrichai to starcie z Jeremy Miado na gali Spirit Of A Warrior w dniu piątek, 29 czerwca 2018: WYGRANA (Jednogłośna decyzja).

W jakiej kategorii wagowej walczy Kritsada Kongsrichai?

Kritsada Kongsrichai walczy w kategorii Kategoria słomkowa.

Ile nokautów ma Kritsada Kongsrichai?

Kritsada Kongsrichai ma 5 zwycięstw przez KO/TKO i 2 zwycięstwa przez poddanie.

Ile wzrostu ma Kritsada Kongsrichai?

Kritsada Kongsrichai mierzy 160 cm (5'3").

Ile waży Kritsada Kongsrichai?

Kritsada Kongsrichai waży 57 kg (125 lbs).

Ile lat ma Kritsada Kongsrichai?

Kritsada Kongsrichai ma 34 lat (ur. 8 sie 1991).

Skąd pochodzi Kritsada Kongsrichai?

Kraj pochodzenia Kritsada Kongsrichai to Tajlandia.