Ultimate Fighting Calendar
Zawodnik

Kris Calhouno

NASTĘPNA WALKA

Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.

PODSUMOWANIE KARIERY

Brak zakończonych walk śledzonych na UFCalendar.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy Kris Calhouno stoczy następną walkę?

Kris Calhouno nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.

Z kim Kris Calhouno zmierzy się w następnej walce?

Następny rywal Kris Calhouno nie został jeszcze ogłoszony.

Brak śledzonych walk dla Kris Calhouno.