Zawodnik
Keith Plate
0-1-0
Stany ZjednoczoneOstatnie 5
NASTĘPNA WALKA
Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.
PODSUMOWANIE KARIERY
Keith Plate ma zawodowy rekord MMA 0-1-0. Pełna zawodowa kariera MMA obejmuje 1 pojedynek w bazie. Keith Plate nie wygrał jeszcze żadnej śledzonej zawodowej walki na UFCalendar. Z 1 porażki w karierze 1 przyszło przez KO/TKO, a 0 przez poddanie.
Profil
- Narodowość
- Stany Zjednoczone
Historia kariery
- PORAŻKAvs Jay HieronReality Fighting 4· 19 lip 2003· Kategoria półśrednia· 0-0 vs 0-0TKOR1 · 1:28
Dane historii kariery: Tapology.
Najczęściej zadawane pytania
Jaki rekord ma Keith Plate?
Zawodowy rekord MMA Keith Plate to 0-1-0.
Kiedy Keith Plate stoczy następną walkę?
Keith Plate nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.
Z kim Keith Plate zmierzy się w następnej walce?
Następny rywal Keith Plate nie został jeszcze ogłoszony.
Skąd pochodzi Keith Plate?
Kraj pochodzenia Keith Plate to Stany Zjednoczone.