Zawodnik
Josh Robertson
2-3-0
Stany ZjednoczoneOstatnie 5
Amatorskie MMA 2-2
NASTĘPNA WALKA
Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.
PODSUMOWANIE KARIERY
Josh Robertson ma zawodowy rekord MMA 2-3-0. Pełna zawodowa kariera MMA obejmuje 5 pojedynków w bazie. Josh Robertson wygrał 2 walki: 2 przez KO/TKO, 0 przez poddanie, 0 przez decyzję. Z 3 porażek w karierze 2 przyszło przez KO/TKO, a 0 przez poddanie.
Profil
- Wzrost
- 183 cm6'0"
- Narodowość
- Stany Zjednoczone
Historia kariery
- PORAŻKABlood and Sand 14· 18 maj 2013· Kategoria ciężka· 2-2 vs 3-0TKOR1 · 1:40
- PORAŻKAvs Walt HarrisSHP 20· 8 gru 2012· Kategoria ciężka· 2-1 vs 4-1TKOR1 · 1:06
- WYGRANAvs Brian AverySportFight X· 28 lip 2012· 1-1 vs 0-1TKO
- PORAŻKAvs Justin WrenFight Force International· 17 lip 2010· 1-0 vs 9-2—
- WYGRANAKOTC: Reckless· 17 maj 2008· Kategoria ciężka· 0-0 vs 0-0TKOR2 · 1:36
- WYGRANAvs Tim BuchananFight Force International· 6 mar 2010· Kategoria ciężka· 1-2 vs 0-3—
- PORAŻKAvs TBAAlabama Regional· 5 lut 2010· 1-1—
- WYGRANAAtlas Fights· 27 sty 2010· Kategoria ciężka· 0-1 vs 0-0—
- PORAŻKALouisiana Regional· 21 mar 2009· Kategoria ciężka· 0-0 vs 2-0—
Dane historii kariery: Tapology.
Najczęściej zadawane pytania
Jaki rekord ma Josh Robertson?
Zawodowy rekord MMA Josh Robertson to 2-3-0.
Kiedy Josh Robertson stoczy następną walkę?
Josh Robertson nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.
Z kim Josh Robertson zmierzy się w następnej walce?
Następny rywal Josh Robertson nie został jeszcze ogłoszony.
Ile nokautów ma Josh Robertson?
Josh Robertson ma 2 zwycięstwa przez KO/TKO i 0 zwycięstw przez poddanie.
Ile wzrostu ma Josh Robertson?
Josh Robertson mierzy 183 cm (6'0").
Skąd pochodzi Josh Robertson?
Kraj pochodzenia Josh Robertson to Stany Zjednoczone.