Ultimate Fighting Calendar
Zawodnik

Jaime Chesney

NASTĘPNA WALKA

Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.

PODSUMOWANIE KARIERY

Brak zakończonych walk śledzonych na UFCalendar.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy Jaime Chesney stoczy następną walkę?

Jaime Chesney nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.

Z kim Jaime Chesney zmierzy się w następnej walce?

Następny rywal Jaime Chesney nie został jeszcze ogłoszony.

Brak śledzonych walk dla Jaime Chesney.