Zawodnik
Bakhodir Ibragimov
3-1-0
RosjaOstatnie 5
NASTĘPNA WALKA
Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.
PODSUMOWANIE KARIERY
Bakhodir Ibragimov ma zawodowy rekord MMA 3-1-0. Pełna zawodowa kariera MMA obejmuje 4 pojedynki w bazie. Bakhodir Ibragimov wygrał 3 walki: 1 przez KO/TKO, 0 przez poddanie, 2 przez decyzję. Z 1 porażki w karierze 1 przyszło przez KO/TKO, a 0 przez poddanie.
Profil
- Narodowość
- Rosja
Historia kariery
- PORAŻKACorona Cup 1· 7 paź 2011· Kategoria ciężka· 3-0 vs 12-3TKOR2 · 2:22
- WYGRANALegion Fight 9· 8 lip 2011· Kategoria ciężka· 2-0 vs 0-0TKOR1 · 3:50
- WYGRANALegion Fight 8· 31 maj 2011· Kategoria średnia· 1-0 vs 1-0—R1 · 2:11
- WYGRANALegion Fight 8· 31 maj 2011· Kategoria średnia· 0-0 vs 0-3UD
Dane historii kariery: Tapology.
Najczęściej zadawane pytania
Jaki rekord ma Bakhodir Ibragimov?
Zawodowy rekord MMA Bakhodir Ibragimov to 3-1-0.
Kiedy Bakhodir Ibragimov stoczy następną walkę?
Bakhodir Ibragimov nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.
Z kim Bakhodir Ibragimov zmierzy się w następnej walce?
Następny rywal Bakhodir Ibragimov nie został jeszcze ogłoszony.
Ile nokautów ma Bakhodir Ibragimov?
Bakhodir Ibragimov ma 1 zwycięstwo przez KO/TKO i 0 zwycięstw przez poddanie.
Skąd pochodzi Bakhodir Ibragimov?
Kraj pochodzenia Bakhodir Ibragimov to Rosja.