Ultimate Fighting Calendar
Zawodnik

Andre Miranda

"Monstro"
14-6-0BrazyliaBrazyliaOstatnie 5
NASTĘPNA WALKA

Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.

PODSUMOWANIE KARIERY

Andre Miranda ma zawodowy rekord MMA 14-6-0. Pełna zawodowa kariera MMA obejmuje 20 pojedynków w bazie. Andre Miranda wygrał 14 walk: 7 przez KO/TKO, 0 przez poddanie, 7 przez decyzję. Z 6 porażek w karierze 2 przyszło przez KO/TKO, a 0 przez poddanie.

Profil

Wzrost
188 cm6'2"
Data urodzenia
1987-01-17
Wiek
39
Narodowość
Brazylia

Historia kariery

  1. WYGRANA
    Jungle Fight 142· 22 lis 2025· Kategoria ciężka· 13-6 vs 5-1
    TKO
    R2 · 3:51
  2. WYGRANA
    Jungle Fight 140· 20 wrz 2025· Kategoria ciężka· 12-6 vs 8-2-1
    UD
  3. WYGRANA
    Jungle Fight 135· 22 mar 2025· Kategoria ciężka· 11-6 vs 9-7-1
    UD
  4. PORAŻKA
    Jungle Fight 131· 19 paź 2024· Kategoria ciężka· 11-5 vs 13-8
    R3 · 0:28
  5. WYGRANA
    Jungle Fight 129· 24 sie 2024· Kategoria ciężka· 10-5 vs 4-0
    TKO
    R1 · 0:29
  6. WYGRANA
    MMA Global Series· 23 mar 2024· Kategoria ciężka· 9-5 vs 6-1
    UD
  7. WYGRANA
    Fight On 8· 21 paź 2023· Kategoria półciężka· 8-5 vs 0-3
    R1 · 1:00
  8. PORAŻKA
    Shooto Brasil 114· 16 gru 2022· Kategoria ciężka· 8-4 vs 6-1
    TKO
    R3 · 3:30
  9. WYGRANA
    Nação Cyborg 13· 17 wrz 2022· Kategoria ciężka· 7-4 vs 4-3
    R1 · 2:35
  10. PORAŻKA
    Favela Kombat 35· 21 lis 2021· Kategoria ciężka· 7-3 vs 4-0
    UD
  11. PORAŻKA
    RCC MMA: Intro 15· 14 sie 2021· Kategoria ciężka· 7-2 vs 11-4
    R3 · 4:21
  12. WYGRANA
    Mr. Cage 42· 4 wrz 2020· Kategoria ciężka· 6-2 vs 6-4-1
    UD
  13. WYGRANA
    Jungle Fight 98· 23 lis 2019· Kategoria ciężka· Walka o pas· 5-2 vs 8-5
    TKO
    R1 · 1:46
  14. WYGRANA
    Jungle Fight 96· 19 paź 2019· Kategoria ciężka· 4-2 vs 10-2
    TKO
    R1 · 2:47
  15. WYGRANA
    Qualify Combat 9· 7 wrz 2019· Kategoria ciężka· 3-2 vs 8-12
    TKO
    R3 · 2:00
  16. WYGRANA
    Premier Fight League 20· 23 lut 2019· Kategoria ciężka· 2-2 vs 0-0
    TKO
    R1 · 1:00
  17. WYGRANA
    JF Fight 19· 20 paź 2018· Kategoria ciężka· 1-2 vs 1-0
    TKO
    R1 · 2:12
  18. WYGRANA
    Bahia Regional· 14 kwi 2018· 0-2 vs 3-0
  19. PORAŻKA
    Fight On 4· 1 kwi 2017· Kategoria ciężka· 0-1 vs 4-5
    TKO
    R1 · 0:24
  20. PORAŻKA
    Bahia Regional· 30 lip 2016· 0-0 vs 3-0

Dane historii kariery: Tapology.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki rekord ma Andre Miranda?

Zawodowy rekord MMA Andre Miranda to 14-6-0.

Kiedy Andre Miranda stoczy następną walkę?

Andre Miranda nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.

Z kim Andre Miranda zmierzy się w następnej walce?

Następny rywal Andre Miranda nie został jeszcze ogłoszony.

Ile nokautów ma Andre Miranda?

Andre Miranda ma 7 zwycięstw przez KO/TKO i 0 zwycięstw przez poddanie.

Ile wzrostu ma Andre Miranda?

Andre Miranda mierzy 188 cm (6'2").

Ile lat ma Andre Miranda?

Andre Miranda ma 39 lat (ur. 17 sty 1987).

Skąd pochodzi Andre Miranda?

Kraj pochodzenia Andre Miranda to Brazylia.