Zawodnik
Anatoly Mozgovoy
NASTĘPNA WALKA
Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.
PODSUMOWANIE KARIERY
Brak zakończonych walk śledzonych na UFCalendar. Anatoly Mozgovoy nie wygrał jeszcze żadnej śledzonej zawodowej walki na UFCalendar. Ostatnia walka: 12 kwietnia 2021. Śledzone organizacje: ACA.
Profil
- Waga
- 70 kg155 lbs
- Narodowość
- Rosja
Historia kariery
Dane historii kariery: Tapology.
Najczęściej zadawane pytania
Kiedy Anatoly Mozgovoy stoczy następną walkę?
Anatoly Mozgovoy nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.
Z kim Anatoly Mozgovoy zmierzy się w następnej walce?
Następny rywal Anatoly Mozgovoy nie został jeszcze ogłoszony.
Kto był ostatnim rywalem Anatoly Mozgovoy?
Ostatnia walka Anatoly Mozgovoy to starcie z Adlan Kushagov na gali ACA YE 18 - ACA Young Eagles 18: Grand Prix 1/4 Finals w dniu poniedziałek, 12 kwietnia 2021: PORAŻKA (Jednogłośna decyzja).
W jakiej kategorii wagowej walczy Anatoly Mozgovoy?
Anatoly Mozgovoy walczy w kategorii Kategoria półśrednia.
Ile waży Anatoly Mozgovoy?
Anatoly Mozgovoy waży 70 kg (155 lbs).
Skąd pochodzi Anatoly Mozgovoy?
Kraj pochodzenia Anatoly Mozgovoy to Rosja.