Zawodnik
Aldo Oranvil
Amatorskie MMA 3-1-1
NASTĘPNA WALKA
Brak zaplanowanej nadchodzącej walki.
PODSUMOWANIE KARIERY
Brak zakończonych walk śledzonych na UFCalendar.
Profil
- Wzrost
- 170 cm5'7"
- Data urodzenia
- 1986-04-16
- Wiek
- 40
- Narodowość
- Stany Zjednoczone
Historia kariery
- REMISDead Serious 10· 29 mar 2014· 3-1 vs 5-0REMIS
- WYGRANAvs Jack CorderoDead Serious 7· 8 cze 2013· 2-1 vs 4-1UD
- PORAŻKAvs Shane BurgosRing of Combat AM 16· 4 maj 2013· 2-0 vs 4-0—R3 · 2:43
- WYGRANAXFE 18· 13 paź 2012· Kategoria piórkowa· 1-0 vs 1-0UD
- WYGRANARing of Combat AM 11· 15 kwi 2011· Umowny limit wagowy· 0-0 vs 1-0UD
Dane historii kariery: Tapology.
Najczęściej zadawane pytania
Kiedy Aldo Oranvil stoczy następną walkę?
Aldo Oranvil nie ma potwierdzonej nadchodzącej walki.
Z kim Aldo Oranvil zmierzy się w następnej walce?
Następny rywal Aldo Oranvil nie został jeszcze ogłoszony.
Ile wzrostu ma Aldo Oranvil?
Aldo Oranvil mierzy 170 cm (5'7").
Ile lat ma Aldo Oranvil?
Aldo Oranvil ma 40 lat (ur. 16 kwi 1986).
Skąd pochodzi Aldo Oranvil?
Kraj pochodzenia Aldo Oranvil to Stany Zjednoczone.